לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-10-2012, 22:18
  Harmonic Oscillator Harmonic Oscillator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.12

האח של זמני-קבוע הוא קבוע-זמני. השהיה שלנו ביו"ש היא קבועה כרגע, במצב הקיים. אפילו אתה מבין איכנשהו שהסכם עם הפלסטינים כרגע לא באמת יפתור את הסכסוך. אבל המצב עצמו אינו קבוע, הפלסטינים יכולים להשתנות. כמו שהשתנו כבר בעבר, כמו שיחסים בין עמים השתנו ללא הכר לאורך ההסטוריה או שלא... הבעיה היא עם אלו שרוצים "שלום עכשיו" ולא הכוונה לתנועה. בעצם לא רק התנועה.
אתה אומר שההתנחלויות בלב יו"ש רומזות שאולי אנחנו לא מוכנים להסדר? אני אומר מצויין. כשהפלסטינים יבינו, לא המנהיגים אלא האנשים ברחוב, שהסיכוי האמיתי היחיד שלהם לעצמאות וריבונות אמיתית היא כאשר הם יפסיקו לשנוא אותנו ולנסות להשמיד את מדינתינו, אז יבוא גם השלום.

נסיגות חד צדדיות מעומק יו"ש מרמזות בדיוק ההפך, אין הם צריכים לעשות דבר. הציונים יסוגו ויסוגו מעוד שטחים ועוד שטחים ובלאו הכי תהיה להם מדינה. אז למה להם להתאמץ? למה להם לבלום את הקיצונים? למה להם להפסיק לשנוא?

אני לא אומר שמי מהם יבין משהו מזה מיד. אבל ההסטוריה מורה מצוינת, אחרי עוד 100 שנים של שליטה שלנו או אפילו 200 שנה עם אפס התקדמות שלהם למטרתם, אולי אז תחלחל ההבנה שגם הם צריכים להתפשר. בניגוד להיום.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:45

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר