לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-01-2013, 13:27
  משתמש זכר teddy002 teddy002 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.12

תשמע,
אני מבין את הרצון שלך להיות במקום מסוים אבל צריך להבין שלצבא יש צרכים מסוימים, ואדם שמאוד יתאים לו ליחידה מסוימת הוא ידחוף אותו לשם, לפעמים גם צריך להפעיל לחצים על הצבא. לדוגמא אני התקבלתי ליחידה מסוימת במודיעין וחבר שלי התקבל ליחידה אחרת כזו הנחשבת פחות טובה והוא שלח מכתבים, לחץ, מחא ואיים שהוא חוותם וויתור אם לא יקבל את היחידה השנייה והלחץ עבד.
בנוגע לנושא הרס"ן, כל פעם שאתה שולח מכתב לאנשים בכירים כנראה הם לא יקראו את המכתב אלא פקיד כלשהו שעונה על פי הנחיות הממונה עליו או כפי שכתבת נותן את עיקרי הדברים לראייתו, זהו הליך מקובל ואין לך מה לעשות בנידון.
קורס טיס זה קורס מאוד מאתגר ומעניין, ולהגיד שהוא הכי טוב והכי יוקרתי זו פשוט הנחה של הציבור, ישנן יחידות שיכולות לפתח אותם, שאתה יכול להתפתח בהם ולהביא אותך למקומות מאוד טובים בעתיד, ועם נתונים גבוהים כמו שלך אתה יכול לנצל את זה בשביל לעסוק בתפקידים אחרים ומאוד טובים. קורס טיס זה לא הכל בחיים וצריך להבין שיחידות האיתור יש להם כלים משלהם להעריך את האנשים שעומדים מולם, ואם לא מתקבלים לקורס טיס כנראה ישנם גורמים שהם רואים לנכון. ואגב חבר שלי עשה 3 יח"ל במתמטיקה ויש לו באופן כללי ממוצע סביר וקב"א סבירה והוא באמצע קורס הטיס שלו... כנראה שזה לא רק זה.
בכל אופן שיהיה לך הרבה בהצלחה.

"זה לא מספיק שאנחנו עושים כמיטב יכולתנו, לפעמים עלינו לעשות את מה שנדרש"
- וינסטון צ'רצ'יל

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:16

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר