לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-01-2013, 11:19
  dany5311 dany5311 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.05
קנון D20

יש 2 דרכים לקבל תמונות עם הצבעים הנכונים.
אגב כל מצלמות הפוקט היום מצויידות במערכת עיבוד נתונים ורגישות אחרת וטובה מהמצלמה המדוברת,
מה שאומר שבאופן עקרוני התוכנה במצלמה משוכללת יותר.
בD20 קיימת אפשרות לכוון את הצבע מראש יש בתפריט לכוון לצבעים רצויים כדאי לקרוא במדריך המצלמה ואו ביוטיוב.
אפשרות 2 לצלם בRAW ולטפל בקבצים האלו במחשב עם התוכנה שהגיעה עם המצלמה בדיסק, המצלמה מצלמת תמונה גולמית שאפשר לכוון את כל הקריטריונים באמצעות במחשב.
בשילוב 2 האפשרויות במשך הזמן תלמד לכוון את הקריטריונים במצלמה(בתפריט) .ואז תוכל לקבל תמונות מעובדות מראש ע"י המצלמה.
יש לזכור שמבחינת עיבוד התמונה אין להשוות בין היכולות של מעבד המצלמה לתכונות מחשב ביתי של היום.
אגב למרות שיש לי ניסיון בשימוש במצלמות של קנון אני מצלם JPEG+RAW ככה יש ליגם חומר גולמי שניתן לשנותו בדיוק יותר וחומר מוכן לשימוש שאותו אני לא מעבד ,מאחר ואת המצלמה כיוונתי במשך הזמן מעט מאוד תמונות עורות טיפול כRAW.
בעיניין כרטיס הזכרון כי כמות התמונות וגודלן גדול הבעייה הזו נפתרה בהיצתיידות של כמה כרטיסים גדולים ,המחיר היום של הכרטיסים זניח.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:25

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר