לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-03-2013, 05:45
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04

וואאוו... באמת כל הכבוד להם.. (הם סה"כ נהגו לפי החוק).
אתה היית יכול במקום לבטל את העסקה ולקבל החזר מלא(ללא שום קנס), זה מה שהחוק אומר לגבי מוצר חדש לא תקין(מהרגע הראשון, או כמעט מהרגע שנרכש, לא זוכר בדיוק את הנוסך המדויק של החוק.(כמה זמן).

ולי יש גם כמה דברים טובים להגיד לגבי KSP, וכמה פחות.
הטוב, הטכנאים נחמדים, ונותנים שרות די מקצועי.(סניף ת"א השלום).
הפחות טוב, רכשתי מהם מחשב(הגיע לי הרכבה חינם שלא ניצלתי), כאשר הייתה בעיה לקחו 100 ש"ח עבור הבדיקה(לגיטימי לחלוטין), אבל אם הוא כבר במעבדה החלטתי לשדרג איזה חלק(5 דקות התקנה, קירור למעבד), את הקרור עצמו רכשתי מהם, ובקשתי שאם המחשב כבר במעבדה, ואם כבר שלמתי להם 100 ש"ח לבדיקה, וגם לפני כן חסכתי להם והרכבתי לבד, שירכיבו את הקרור, סרבו לי באופן חד-משמעי ודרשו 60 ש"ח על התקנה, שזה בדיוק המחיר שהם היו מבקשים ממשהו שסתם היה מגיעה אליהם עם מחשב מחנות אחרת בכלל, וקונה את הקרור בKSP, ועל זה אני אומר, חוצפה שחבל על הזמן. אני מניח שאם הייתי מדבר אם ההנהלה, היה אפשר לסדר את העניין, אבל לי לא היה כוח(כמו שאמרתי 5 דקות התקנה).

עריכה, הנה הסעיף הרלוונטי בחוק.
ציטוט:
על פי סעיף 11 חוק המכר, התשכ"ח - 1968 המוכר לא קיים את חיוביו כלפי הרוכש אם מסר:

רק חלק מהממכר או כמות קטנה/גדולה מן המוסכם
נכס שונה או נכס מסוג או תיאור שונה מהמוסכם
נכס שאין בו האיכות או התכונות הדרושות לשימוש רגיל או מסחרי או למטרה מיוחדת המשתמעת מן ההסכם
נכס שמבחינת סוגו, תיאורו, איכותו או תכונותיו אינו מתאים לדגם או לדוגמא שהוצגו לקונה
נכס שאינו מתאים מבחינה אחרת למה שהוסכם בין הצדדים

במידה והקונה ידע על אי ההתאמה או הפגם במוצר לפני הרכישה - אין הוא יכול להסתמך על אי ההתאמה או הפגם ולהיתלות בהם על מנת לבטל את ההסכם.

מחובת הקונה לבדוק את המוצר מיד לאחר קבלתו.

חובה על הקונה להודיע למוכר על הפגם/אי התאמה מיד לאחר בדיקת המוצר או מיד לאחר גילוי הפגם לפי המוקדם. במקרה שהקונה משתהה - הדבר עלול לפגוע בזכותו לביטול העסקה והשבת המוצר.

במקרה שאי ההתאמה/הפגם נסתר דהיינו לא ניתן לגלותם בבדיקה סבירה, עומדת לקונה הזכות להודיע על אי ההתאמה מיד לאחר גילויה. (בכל מקרה במקרה ומדובר בנכס נד אין הקונה זכאי לחזור בו מהסכם הרכישה אם עברו שנתיים ממועד האספקה, ואם עברו 4 שנים אין הוא זכאי לדרוש תרופות נוספות בגין אי ההתאמה/פגם).

מומלץ להודיע על אי ההתאמה/פגם מיד במכתב שיישלח בדואר רשום וכן באמצעות פקס/דוא"ל. חיוני לשמור את האסמכתא על משלוח המכתב.

למען הסר הספק, מוצר פגום הוא: " נכס שאין בו האיכות או התכונות הדרושות לשימוש רגיל".

**אגב בKSP מחתמים אותך לפני קבלת מוצר(ולא שזה ייחודי לKSP), שהמוצר נבדק על ידיך, ונמצא תקין, המסמך הזה שאתה חותם עליו לא שווה יותר מדי, אתה מוזמן לחפש בגוגל את הערך "חוזה אחיד, התניה מקפחת".

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 12-03-2013 בשעה 06:05.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:37

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר