לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-03-2013, 12:43
  משתמש זכר בנג'ו בנג'ו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05

ציטוט:
מבחינה טכנית, אתה לא מסכים שעדיפים רוצחי המונים כמו סטאלין ודומיו על פני אנרכיה ?
לגבי אסד, לכל בעל הבנה בסיסית בדינמיקה של המזה"ת מובן שהוא מוכרח להישאר, וההחלטה הטיפשית של אובמה לתמוך חומרית במורדים צפויה להיות בעלת השלכות הרסניות ביותר בעתיד.

משטרים כמו של סטאלין/סדאם הם סוג של אנרכיה, אתה לא יודע מתי תמות ואיך תמות, אתה לא יודע מתי שוב תתפוצץ המדינה, כנופיות של השלטון יכולות לעשות מה שבא להן בין אם זה לקחת את הבת שלך כדי שעודאי וקוסאי יסופקו או בין אם זה אני לא יודע מה. שלטון כזה הוא סוג של אנרכיה בפני עצמה.

האינטרס שלנו זה שאסד ימשיך לשחוט את האח'ואן ושהאח'ואן ימשיך לשחוט את השיעים/עלווים, ככה גבול הצפון שקט וסוריה לא מסוגלת להזיז טנקים לגשר בנות יעקב.

ציטוט:
ולגבי בוש, אני רק טוען שאם לקחת על עצמך את פרוייקט הפצת הדמוקרטיה בעולם, כפי שהוא התיימר בהצהרותיו, אז קודם כל אל תעשה איפה ואיפה ותסיר גם את שאר העריצים, ושנית, במדינות כמו עיראק וסוריה תתכונן להישאר כמה עשורים טובים על מנת לבצע שינוי רדיקלי במבנה החברתי מבוסס החמולות וההשתייכות הדתית.

בעייתי כלכלית להוריד את כל העריצים בבת אחת, בעייתי גם לבוש להשאר יותר משמונה שנים כנשיא, מה שנשאר זה לפחות להעביר מסר לאחרים ולהוריד שליט אכזר ומשטר אנטי אמריקאי מהמפה ולשים במקומו מישהו פחות גרוע.

ציטוט:
זו לא חוכמה גדולה לסלק את הזכר אלפא רק כדי לשבת בצד אחרי זה ולראות איך כולם שוחטים זה את זה.

אבל הוא לא עשה את זה, הוא נלחם במיליציות הסוניות והשיעיות בזמן שהוא היה יכול להוציא את הכוחות שלו מהערים ולתת לכל אחד לשחוט את השני. עלה שליט שתלוי גם בכורדים ובסונים ולא רק בכוח לשחוט קבוצות אחרות ולהכריח אותן לעשות כרצונו, מה גם שסדאם יצא למלחמות כנגד כווית ואינטרזים אמריקאים ואין לי ספק שאם זה היה משתלם לו היה שולח גם כוחות כנגד ישראל, אני באמת לא חושב שיכול להיות יותר גרוע מסדאם מבחינתנו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:47

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר