לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-03-2013, 23:35
  Reshef914 Reshef914 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.12

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פסטן
אני פשוט צודק, ואתה פשוט טועה.

אתה כתבת שבבסיסים גדולים יש בעיה מיוחדת שמפריעה להפקיד פלאפונים. אפילו הגדלת לעשות וכתבת שזה "מובן מאליו". אבל הראיתי שלא.
זה שמפקדי חלק מהיחידות בוחרים להתיר את הכנסת הפלאפונים והמצלמות זה עניינם, אבל זה חסר משמעות וחסר חשיבות באשר לעובדה הפשוטה שזה אפשרי, שזה אכן נעשה (בניגוד לקריאה היצירתית שלך את דברי), ובבסיסים גדולים ועצומים, אין כמותם!

לא הצלחת להתייחס עניינית לדברים שכתבתי, ולכן אאלץ לחזור עליהם:ולא, "חח אני צודק אתה טועה חח" זו לא התייחסות עניינית, וכך גם לא "אתה פשוט טועה".

הבעיה המיוחדת לה התכוונתי בבסיסים גדולים היא כמות האנשים. אי אפשר לאסוף מכשיר סלולארי מכל מאבטח מתקנים, עובד רס"ר, אזרח עובד צה"ל וכו' - כלל התפקידים בבסיס שאין להם קשר מבצעי ליחידה זו או אחרת אבל בעיניהם יכולים לראות כלי \ חומר \ נשק זה או אחר.
לא יודע אם זה עניינם או לא (חבל מאוד שזה עניינם הפרטי ולא החלטה גורפת כלל צה"לית) אבל ההקפדה על נושא זה היא נמוכה.

התייחסתי מאוד עניינית. המשפט שכתבת - אין שום דבר סודי בחוץ - שגוי. נקודה. אין לי כוונה להרחיב על מה יכול להימצא איפה ואם זה לא מוצא חן בעינייך תיאלץ להסתפק בתשובה זו בכל זאת.

לסיכום ובקצרה, כי זה באמת כבר כמו לטחון מים, יש הרבה דברים מסווגים שלהרבה גורמים ישנה גישה אליהם. בין אם גישה ישירה ובין אם האפשרות להסתכל לכיוון ולראותם כיוון שפשוט "היו שם". גורמים אלו בין אם חיילים או אזרחים אורחים בבסיסים יכולים לצלם דבר זה או אחר מבלי שתהיה להם מודעות לחשיבות או לסיווג הדבר אותו צילמו ומשמה הדרך לשיתוף ברשתות החברתיות וכו'. קצרה מאוד.
אפשר להתווכח עם זה, אני כבר לא רואה טעם אבל תהנה לך. העובדה היחידה היא שאני יודע מה ראיתי - ואתה יכול לחלוק על זה, וכן ישנם לא מעט תמונות\ סרטונים ביו טיוב שפשוט לא צריכים להיות שמה. הטענה היחידה שלי היא שעל אף שיש "צדיקים בסדום" שכן מקפידים על זה, בין אם רמת הפרט לרמת היחידה, הרוב, לא.

לילה טוב
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:36

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר