לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה I'm sure the universe is full of intelligent life. It's just been too intelligent to come here. --- Arthur C. Clarke 16/12/1917 - 19/3/2008 ____________________________________________________ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מדע בדיוני ופנטסיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-04-2013, 10:58
  aceofw aceofw אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.07
סדרה חדשה - Defiance

שלשום החלה לשדר בארה"ב סדרת מד"ב חדשה בשם Defiance מבית היוצר של SYFY.
הסדרה מתרחשת בעתיד הקרוב בשנת 2046, כאשר 30 שנים קודם לכן הגיעו לכדוה"א חייזרים בשם ווטאנים (Votans) שברחו מעולמם שנהרס. החייזרים מורכבים מקואליציה של מספר גזעים שונים שביקשו ליישב את כדוה"א כביתם החדש. לאחר מו"מ שנמשך כעשר שנים והיה קרוב להסכם עד שהתנקשו בשגריר הווטאנים, החלה מלחמה בת שמונה שנים שהסתיימה כאשר סדרת פיצוצים מסתוריים הרסה את ספינות הצי של הווטאנים. מעבר להרס שנגרם ע"י שברי חלליות נופלים, מסתבר ששוחררה על כדוה"א טכנולגיית הטרהפורמינג של החייזרים, אך בבת אחת במקום בתהליך מבוקר וכל הכוכב הפך להיות מעין סביבה פוסט אפוקליפטית מלאה בצמחים ובעלי-חיים מוזרים (ועויינים). לאחר האסון וע"מ לשרוד הופסקה האש ובני האנוש והווטאנים נאלצו לחיות ביחד ע"מ לשרוד, למרות המתחים שנותרו.

עלילת הסדרה עוקבת אחרי ג'ושוע נולאן, חייל לשעבר ומחפש-עתיקות בהווה, אשר מגיעה לעיירה Defiance (לשעבר סנט-לואיס) והופך לשריף החדש. הפרק הראשון זמין לצפייה ברשת חינם (אמנם לא בישראל...). לאחר שצפיתי בפרק הראשון, ולמרות שהסדרה לא מחמיצה אף קלישאה שחוקה אחת - הגיבור בעל-כורחו שנאלץ לקחת אחריות, ראש העיר הצעירה והלא מנוסה שנכנת לנעלים גדולות, סיפור הפרברים בין נערה אנושית לנער חייזר, ועוד... אני מאוד נהניתי. ההפקה מושקעת, הדיאלוגים כתובים היטב כך שאף אחד מהם לא גרם לי צמרמורת של עודף קיטש, העולם מעניין ועלילה מתנהלת בקצב טוב, ואפילו אקשן לא חסר.

החלק המעניין בנושא הוא שהסדרה מתחברת יחד עם משחק MMO-FPS (לא כוס התה שלי ולא ממש התעניינתי בו) באותו שם שייצא בתחילת החודש, כאשר הטענה היא שהמשחק והסדרה המתרחשים סך הכל באותו עולם תהיה השפעה הדדית במהלך העונה. כרגע לפחות נראה (ע"פ דף באתר של הסדרה) כי רב ההשפעה הינה בבחינת אירועים/אנשים/מקומות שהופיעו באחד יוזכרו באחר, ופחות השפעה פעילה על מהלך העלילה. אני מניח שניתן לצפות שאירועים במהלך עלילת הסדרה ישולבו לתוך המשחק, אני די בספק אם יקרה מצב בו פעולת השחקנים תשולב לתוך הסדרה.

אתר האינטרנט של הסדרה והמשחק

"באחת ידו עושה במלאכה, ואחת מחזקת השלח"

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:10

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר