לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-05-2013, 18:46
  DUBI111 DUBI111 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.07.12
המלצה בלבול שנשפך ברגע או תובנה

והנה אתה יושב באותו מקום ובאותה שעה כל יום. בראשך מתרוצצות יותר מדי נשים שונות. יותר מדי אהבות אשר חוזרות ולא משתנות. ומי זאת ההיא שעזבה פעם אחרונה? כבר לא זוכר את השם שלה. אבל עדיין זה לא אומר שלא אהבתי אהבתי אותה עכשיו אני לבד למשך איזו תקופונת... עכשיו אני מריץ בראש גברת ועוד גברת ואומר לעצמי שוואלה העלמה מאוסטרליה הייתה ממש חמודה ליומיים עד שבוע, חיממה אותי באוטובוס וזה היה נעים נורא.והילדה מברזיל היא זמרת מעולה עם אנחה של בתולה והיפנית לא דיברה יותר מדי כמו שציפיתי וכל הישראליות היו לא כמו שחשבתי. אחר כך עם הרבה כעס בלב שתיתי קצת יין וגילית שאהבתי להתאהב כל יום מחדש. אז מה פתאום אני כבר לא נוטה להיות כל כך נרגש....? אולי זה בעיה אישית שלי מול הסביבה? ואולי אני רגיש מדי או מדבר יותר מדי או סתם אוכל סרטים על כלום ושום דבר... או שכך או כך הכל מראש כבר מיותר ואין כאן טיפת חשיבות למאיפה באתי ולאן אני הולך ומה יקרה מחר? אני קצת מסתבך וזה התחיל עוד לפני שידעתי מה ומי ומו ואיך ולמה... זה התחיל כשהייתי בכיתה א' ולא הבנתי שהתאהבתי בה . אהבה אמיתית מלאה בתמימות ואושר בסיסי וגם קצת עצב. כי גדלתי וידעתי ועברתי וחוויתי יותר ממה שרציתי מזה ומדברים נוספים. אבל למה דווקא מדבר כל כך נפלא החיים שלי מסתבכים?
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:55

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר