לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-05-2013, 01:38
  שלמה30 שלמה30 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.07

ציטוט:
במקור נכתב על ידי .ישראלה היפהפיה
מאחר ובכל אחד מאיתנו יש גם שרוקי קטן וחביב הדוחף כמו השפן בפו הדב קדימה לשגשוג וגם סגמני קטן וחביב אשר כמו איה מביט לאחור ומהרהר ללא הרף על הכושלים בדרך - ניסחתי מספר שאלות שיעזרו לנו להעריך היכן אנו יושבים בציר "שרוקירון".

[1] האם אתה תסרב לכך ששרי אריסון תרוויח פי שתיים ממה שהיא מרוויחה כיום אם במקביל כושר הקניה שלך יעלה ב20%? כן/לא

[2] האם אתה מוכן לוותר על 20% נוספים מהנטו ומכח הקניה של שכרך אתה בכדי שיוספו 30% לשכר וכח הקניה של שני העשירונים הנמוכים? כן/לא

[3] האם אתה חש מחויב אישית לכלכלת ביתו של זוג בריא וכשיר לעבודה אשר אינו ממצה את כושר ההשתכרות שלו? כן/לא

[4] האם אתה מוכן לעבוד בכל יום שעה אחת יותר [באותו שכר] בכדי שאיש העשירונים הנמוכים הממצה את כושר השתכרותו יוכל לעבוד שעה פחות? כן/לא

1. לא. מצידי שכל עם ישראל יהיו מליארדרים, מה רע?

2. זה תלוי כמה אני מרוויח. אם הנטו שלי ענקי, ו20 אחוז לא באמת ישנו את רמת החיים שלי, אני חושב שאסכים. אם לא - לא [וזה כמובן המצב השכיח]

3. בגדול - לא. בקטן זה תלוי למה הזוג הבריא והכשיר לא ממצה את כושרו. ומה הוא עושה במקום זה. בסופו של דבר יש דברים שאינם יצרניים ואינם נמדדים בכסף ובכל זאת החברה מעודדת אותם ומעוניינת בהם: ענייני הרוח, תרבות, מחקר וכדומה

4. לא. וזה גם לא משנה כמה אני מרוויח.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:04

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר