לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-06-2013, 21:30
  משתמש זכר meac meac אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.13

טוב, אני רואה שהדיון הזה מידרדר, ויש לי אשמה לא מועטה בזה. אז ראשית, אני מתנצל.
שנית- אנסה לסכם את האני מאמין שלי ובכך אני מקווה שתם הדיון:

כשאני מדבר על זכויות טבעיות אני לא מדבר על שום דבר שנמצא בין אטומים, ולא על זכות שהעניק כוח כלשהו בטבע (לא כוח פיזיקלי ולא כוח על אנושי כמו מכשף שיושב בשמיים למעלה), אלא על זכות בסיסית שיש לך מתוקף היותך אדם. הדיון פה התחיל לגבי הפרת זכויות "טבעיות", על מנת לשרת אינטרס אדום של שיוויון כפוי, ועל זה מחיתי. מדוע שיוויון אינו "זכות טבעית" והזכות לחיים, חירות ורכוש כן? כי השיוויון הכפוי דורש פגיעה בחופש של אדם אחר (אני לא מדבר על שיוויון בפני החוק, אלא על שיוויון כמו שבניזיט רוצה לכפות על כולנו בשם הערכים הקומוניסטיים שהוא דוגל בהם). תשאל- מדוע זכויות אלו נעלות על "הזכות לשיוויון"? ועל זה אני עונה שהאדם לא נולד לשרת אדם אחר, לא נולד להיות בטריה במטריקס ולא להוות מדפסת כסף לשכבות המקורבות. החירות היא העיקרון הנעלה, ואם אתה פוגע בה כדי ליצור שיוויון מלאכותי, הרי שפגעת בטבעו של האדם. כן, אני יודע ששוב השתמשתי במושג הזה, אבל זהו באמת טבעו של האדם. בני אדם לאורך ההיסטוריה נאבקו בשביל חופש, נגד שעבוד (חלק נאבקו בעד שיוויון, אבל זה היה שיוויון בפני החוק, ובזה אני כמובן תומך). מאיפה מגיע הטבע הזה? אם זה נפוץ בכל מקום שהוא, כנראה שזה גנטי. כי זה נכון ליהודים נגד הסלווקים והרומאים, וזה נכון גם במזרח הרחוק, מקומות וזמנים ללא יותר מדי קשר תרבותי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:46

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר