לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-06-2013, 20:45
  matana1989 matana1989 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.06.13
תודה לעונים

כל מי שחושב פה שאני סמרטוט שעשה טעות ולא מוכן לשלם עליה אתם טועים , אני בן יחיד להורים גרושים הייתה לי את האופציה לא להיכנס לסרטים האלה בכלל ובכל זאת הלכתי לקרבי לאחר המסלול עברתי ראיונות ואני עכשיו סמל מודיעין ביחידה שעובדת עם החטיבה פעילות קשה מאוד א+ משרת מאוד רחוק מהבית (7 שעות נסיעה) , המון שטח המון אילת ואין בקיצור המון חרא שתכלס אני יגיד לכם אני עושה את זה נטו ממחויבות לצבא ולמדינה לא לאף אחד אחר ולא מחפש לברוח. עשיתי טעות חתמתי על צלמים בשביל המפקד שלי לא יכולתי לנוע איתם מהנשקייה לשטח אז דילגתי אותם בנגלות, קלגית מצאה את הווילון מוחבא החרימה אותו החליטה שהפקרתי את הצלם. על זה עשרים יום כלא אני לא אשב אתם יכולים להבין אותי ואתם יכולים לא להבין אותי תגידו שאני חצוף ויהיר אבל באמת שאם זה היה כלא על אלכוהול , גניבת ציוד , מכות , התחצפות לקצין בריחה ממצ ודברים מהסוג הזה הייתי יושב כמו גבר אבל על עבירה כזו מיותרת ומטופשת אני לא נכנס כמו איזה כבש. אז כן אני בן יחיד אמא שלי הגיעה לבית חולים ברגע שהיא שמעה על זה נהיה לה לחצים בחזה בכי והיסטריה כי שה דבר לא אופייני מעולם לא קיבלתי שבת בשירות שלי . אז כן אני מנסה לעקוץ כי כמו שאני נותן מעצמי , והרבה לצבא בזמן שחברים שלי והמון אנשים אפילו בבסיס שלי לא עושים עם עצמם כלום הגיע הזמן שאני ירגע קצת אז כן אני בגימלים וגם זה לראשונה בשירות שלי פעם אחת קיבלתי שתי גימלים בטירונות על פציעה חות מזה לא הוצאתי גימלים כל השירות אני יודע לאיזה חיילים אתם רגילים אני לא אחד מאלה מצטער .
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:37

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר