לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-08-2013, 18:51
  menoss menoss אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.09.04

היי.
קודם כל אם זה לא בסדר, בהחלט אתם יכולים למחוק את הדיון, אין לי כוונה לעבור על חוקי הפורום.

אני אנסה לענות על השאלות והתהיות שעלו כאן בצורה מתומצתת:

א. נושא האמינות
ייתכן ומשתמשים מסויימים יהיו בעלי אינטרסים לפרסם מוצרים מסויימים.
ייתכן גם ומשתמשים יפרסמו "מוצרים זבל". בשביל זה בימים הקרובים תעלה מערכת דירוג מאוד מורכבת באתר,
שתגשר באופן טוב מאוד על הפערים האלה.
אם משתמש יפרסם מוצר "לא איכותי", או במחיר מופקע, או שיש לו אלטרנטיבות זולות הרבה יותר, הוא יקבל דירוג "רע", מה שיוריד לו באופן אוטומטי מהמוניטין באתר.
משתמש שיפרסם מוצר מקביל במחיר נמוך יותר כאלטרנטיבה יזכה בנקודות בונוס, ויגידל את המוניטין שלו באתר.
משתמש שיפרסם מוצר נהדר במחיר נהדר, יתוגמל על כך גם כן.
אך תגובות או פירסומים לא טובות ידורגו באופן אוטומטי על ידי הגולשים באופן רע וזה ייראה אוטומטית על גבי המכירה ויפגע בה בצורה משמעותית -
עד כדי כך שבעל האינטרס יאבד מהר מאוד עניין באתר.

ב. "אפשר לחפש ב EBAY".
נכון, אפשר. EBAY הוא קניון ענק ומכיל אין סוף מוצרים.
אבל עם יד על הלב, כמה פעמים נכנסת לקניון ויצאת עם שקיות שבכלל לא חשבת שיהיו בידייך ?
עם נעליים שלא חשבת שתקנה, או תחתונים במחיר זול שבכלל לא היית צריך וראית אותם בתור מציאה מתאימה?
זה כל היופי.
יש באיביי מיליוני מוצרים, החשיפה שלנו אל הדילים האיכותיים ביותר נמוכה מאוד.
Memofish נותן הזדמנות לכל אחד לעשות HIGHLIGHT על דיל טוב שמצא בכל אתר קניות ברשת, וכמובן שהמפרסם במידה ופירסם מוצר איכותי ושווה יתוגמל על כך בהתאם והמוניטין שלו באתר יעלה.
יותר מכך -
למי יש כח לחפש באיביי?
אם לדוגמא המשתמש shmatul@ מפרסם אחלה ג'ינסים שהוא קונה באיביי, או חולצות,
והוא בול קולע לטעם הקנייה שלי - אני פשוט יכול לעשות לו FOLLOW ולראות מה הוא קנה או מה הוא אהב.
מאותו רגע והלאה הפירסומים שלו יועברו אליי באופן שוטף.
האתר בתצורתו הסופית, כוונתו לחסוך את זמן הביזבוז המיותר באיביי כשרוצים לקנות מוצר, אגב,
לא כולנו כאן בישראל יודעים באמת להשתמש באיביי כמו שצריך:
למצוא מוכרים ששולחים לארץ כמו שצריך, כמה יעלה המכס? כמה ייקחו ממני מע"מ? אלה שאלות שיוזרים פותרים על הדרך באתר לקהל הישראלי בעת פירסום המוצרים.

ג. נושא האיטיות
האתר כרגע בשלבי BETA ואני עובד כל יום כדי להגביר את הנוחיות של השימוש בו, וכן את אופן תפעולו על גבי הדפדפן. אם תעקבו אחרי הפייסבוק של Memofish תגלו שכמעט בכל יום עולים עידכונים ו Features חדשים באתר.

ד. האתר נפתח לתנועה גם למשתמשים לא רשומים
זאת על סמך העובדה שאנשים לא רוצים ולא מעוניינים כלל להרשם עם חשבון הפייסבוק שלהם.
בקרוב תועלה האופציה להירשם גם בצורה ידנית לאתר עם שם משתמש וסיסמא.

ה. "זה לא יילך", "אני לא רואה בזה טעם".
האתר מונה היום כ-1000 גולשים ישראלים כבר רשומים ואקטיביים באתר.
אני אתמקד בגישה החיובית ואתעלם מהגישות השליליות שמנסים להעפיר עליי כל הזמן, כשקהל המשתמשים באתר רק גדל מיום ליום.
אני עושה את מירב המאמצים כדי לתקן טעויות ולהביא חוויית קנייה טובה יותר למשתמשים וכן חוויית שימוש טובה יותר.

אשמח לענות על כל שאלה אחרת,
גל.

נערך לאחרונה ע"י menoss בתאריך 17-08-2013 בשעה 19:01.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:20

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר