לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-10-2013, 22:24
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
המלצה חמה מאוד - Gone Home

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

רציתי להמליץ מאוד על משחק קטן ומיוחד שקניתי בסטים ונקרא: Gone Home.
פותח בידי: The Fullbright Company
עלילה: אתם משחקים את קייטלין גרינברייר שחוזרת מאירופה לבית החדש של משפחתה בלילה גשום, ומגלה להפתעתה שאיש מבני משפחתה (שני הוריה ואחותה, סמנת'ה) לא נמצא, ושיש סימנים מדאיגים בקשר לסיבת היעלמותם. משימתכם היא לגלות מה קרה למשפחה בזמן היעדרותכם, ומדוע כל אחד מבני המשפחה לא נמצא בבית.
משחקיות: במשחק הזה אין אויבים, אין מרדפים, וגם פאזלים אין ממש. עיקר ההתעסקות היא הסתובבות במרחבי הבית, בדיקת חפצים שהשאירו הדיירים (מכתבים, ספרים וכדומה) ושמיעת קטעי יומן של סמנת'ה שקייטלין מוצאת ככל שהיא מעמיקה לתוך מסתורי הבית.
אם כן, למה אני ממליץ על משחק שנראה כל כך בנאלי ופשוט?
במילה אחת: הסיפור.
מתי בפעם האחרונה התרגשתם מסיפור במשחק? ואני מדבר על התרגשות ממש - מחנק בגרון והכל.
המשחק הזה לוקח את הסיפור הפשוט למדי שלו, ובעזרת חפצים קטנים בבית מצליח להכניס אתכם לאווירה בצורה מדהימה, ובאמת להאמין שבבית הזה חיים אנשים אמיתיים, עם בעיות אמיתיות מאוד ורגש עדין ומיוחד. ככל שאתם נחשפים יותר ויותר לרגשות הפנימיים של הדמויות במשחק, אתם מרתגשים יחד איתן - שמחים, דואגים, עצובים וכאובים, והכל נעשה בצורה עדינה ונוגעת.
למשחק יש חסרון מרכזי אחד - יחס המחיר שלו וזמן המשחק לא ממש סביר כרגע. לי לקח לפצח את המשחק בפחות משעתיים, והמחיר בסטים כרגע הוא בסביבות 20 דולר (תלוי במבצעים), ולכן אם אין איזה מבצע מיוחד בסטים הייתי ממליץ לכם לחכות מעט. מצד שני אם יש מבצע כזה - עשו לעצמכם טובה ותקנו את המשחק הזה. תקבלו דוגמה שלא תשכחו לאיכות של סיפור במשחק, כמו שלא ראיתם הרבה מאוד זמן.
ציון סופי: 9

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:02

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר