לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-01-2014, 18:34
  משתמש זכר meac meac אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.13

מה אתם יודעים.

http://ynet.co.il.d4p.net/articles/...4476311,00.html

"סיכום ביניים: זו לא עבודה לאנשים מפונקים כמוני. מהצד השני: תמורת ‭8000‬ שקלים, ואפילו עשרת אלפים למי שיעשה גם שעות נוספות, באמת קשה לי להאמין איך כל המובטלים והאנשים שמרוויחים שכר מינימום לא מסתערים על הכלים. העבודה לא פשוטה, היא אמנם קשה, מתישה ומונוטונית, ובסיום המשמרת הגוף זקוק להתאוששות ארוכה, אבל התגמול בהחלט הולם."

"אתה בכלל מחפש ישראלים?

"יש לי מודעות קבועות לעובדי ניקיון ואף אחד לא מגיע. יש כאלה שאני משלם להם 50 שקלים נטו לשעה (‬8000 שקלים נטו לחודש - ד"ס), אבל יש מעט מאוד כאלה. זה החמיר מאוד ב-5-6 השנים האחרונות. למזלי ' רפאל' זה מקום מבוקש ורוב המחלקות מלאות באנשים מבוגרים שעובדים מעל עשור. אבל עדיין קשה למצוא עובדים יציבים שאוהבים את מה שהם עושים, ולא באים בתור ברירת מחדל‭."‬

שלו: "אני מוכן להציע אפילו יותר כדי לקבל ישראלים נורמליים שלא יברחו לי אחרי דקה. הנה, אני זורק הצעה: 70 שקלים לשעה. אני רוצה לראות איזה ישראלי יבוא לעבוד בשטיפה ויישאר. הנה, ההצעה שלי על השולחן, 70 שקלים! בוא נראה כמה טלפונים אני אקבל‭."‬"

אז מציעים 50 ואף יותר ש"ח בשעה, זה לא שמשלמים שכר רעב שרק מסתננים היו מסכימים לקבל. קצת שונה ממה שסיפרו לנו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:16

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר