לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-01-2014, 17:47
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
שני טוחנים אנחנו :)

ציטוט:
במקור נכתב על ידי meac
מה שאני אומר זה שאין לי את הכלים להחליט למי מגיע להפעיל סירנה ומי לא. גם בארגונים המקצועיים יש מדיניות שלא תמיד מיושמת ולא תמיד נכונה,

תשמע, יכול להיות שההבדל בעמדות מקורו בהבדלי שכונת המגורים. אני גר במוצאו של איזור המכיל ה-ר-ב-ה מאוד מאוד דוהרי אופנועים. זה לא ענין תאורטי הדהירה של מקבצי כלי רכב, זה על בסיס יומיומי עד כדי בלבול בנהיגה. אינך יודע מהיכן מגיע הצופר והנה חותך אותך רכב מהוה ובתוכו שני חבר'ה עם פרצוף נחוש וקרבי ואת הצומת שלפניך עובר באדום אופנוע ועשר דקות אחר כך הארוע הבא כבר מנסה להרשים את עיניך ואוזניך. התשובה שלך היא התחמקות. החוק מגדיר בברור מי רשאי להפעיל סירנה ובאיזו דרך עליו לבצע נהיגת חירום והחוק אינו חל כנראה על כולם במידה שווה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי meac
דעתי היא שלא ענייני מי יגיש לי עזרה ראשונה אם אני פצוע, כל עוד אני יודע שיש לו הסמכה.

זכותך המלאה והתמימה מאוד הענין הוא שלרבים מהמתעלפים ברחוב או שוברים רגל בדרכים זה כן אכפת ובעת חולשתם יהיה קשה להם להביע דעת אופוזיציה בנושא. הסמכה זהו מרווח גדול שמתחיל בקורס מע"רים ותכופות גם נגמר שם. עזרה ראשונה כלשהי תקבל כמעט תמיד באשר תהיה. פה זה ישראל ב5 דקות שגרתיות עוברים ברחוב הרצל ברישון לפחות שני חובשים קרביים ואחות אחת. המקרים בהם תזדקק באמת לקיצור הדרך של 60 שניות ולדהפיברילטור אוטומטי ובלון חמצן ומי שיגיע אליך ראשון הוא האיש החובב עם האופנוע הם מעט מזעיר.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי meac
. אולי הפתרון הוא לבצע רענונים תכופים יותר?

נכון לכולם ותמיד ולא רק למע"רים וחובשים על אופנוע. אבל רענונים בלי שגרה ונסיון אינם מספיקים ונסיון יכול לצבור רק מי שממש עובד בתחום מסוים. גם חובשי תאג"ד מצ'ופר שזוכים להתאמן כל שנה - עדיין יתקשו לפעול ורק הנסיון המר בשטח ישפר את עבודתם כעבור מספר ימי טיפול בפצועים אמיתיים.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי meac
. אולי לבצע מדרג סמכויות בין חובש/פרמדיק/רופא ולהכניס עוד דרגה באמצע?
המדרג קיים ופועל בגופים הררכים. הבעיה היא שכשאתה מציף את השטח במתנדבים שלא תמיד מבינים את מקומם אתה פועל בלי הררכיה. רופא סביר שיגיע לפיגוע המוני המנוהל בידי פראמדיק של מד"א - יגש למנהל הארוע, יציג עצמו וישאל 'מה לעשות?' ו'איפה אתה רוצה אותי?' [ורופא היסטרי או שחצן עלול לנסות ולהשתלט על הארוע שטרם למד ולפנות ראשון את הפצוע הלא נכון] הסדר הוא קריטי והבלגן הוא קטלני.

אני חושב שהמסר העיקרי של כל הניג'וסים שלי באשכול הזה הוא: [1] שמשטרת ישראל תעשה סדר בהפקרות הסירנות והדהרה של שפע המתנדבים [2] התנדבות עם עודף מוטיבציה עלולה להיות מסוכנת בתחום הגשת עזרה ראשונה

בתור קפיטליסט מיואש אני מניח שאתה מבין כמוני שאי שם יש רגולטור רק שכמו תמיד הוא נם בנחת את שנתו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:17

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר