לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-02-2014, 10:58
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
זה רק חלק אחד מקמפיין ההסתה המתוזמר כנגדה

הייתי אמש בביקור חולים אצל קרובת משפחה והטלוויזיה הייתה דלוקה על ערוץ 10. ראיתי תחקיר "נוקב" עם עיתונאים אוביקטיביים (נדמה לי שרזי ברקאי השתתף) אודות כמויות ההשתמטות העצומות מישיבות ההסדר. זה היה ברור שזו מנת העיתונאות המגוייסת עקב כל נושא וועדת שקד. מיד לאחר מכן הייתה איזו תוכנית בה עיתונאי (ובעיני הם עיתונאים כמו שעורך "דפי זהב" הוא סופר) הצהיר כי "ספיר סבח הלשינה על המורה שלה שהעז להשמיע דעה שמאלנית". ואז המשיך להאשים כי היא זכתה לחיבוק אוהב מהממסד. לא מהשלטון - הוא שייך להם. הוא הוסיף כי גם הוא רוצה חיבוק לאחר שהוא התלונן על משהו. שלפתי את "שיחון שמאלן-מציאות" שלי והבנתי שהוא מדבר על תלמידה שהתלוננה כי המורה שלה מטיף לאנטי ציונות מובהקת לתלמידי תיכון נוחים להשפעה ושיודעים מהיכן הציון שלהם מגיע. אני לא חושב כי זה עניין עדתי, כי אם דעתי - דעתה לא מתאימה להם. צביעות במיטבה, שכן לא חסרים המקרים שאנשי משרד החינוך הוחלפו עקב דעותיהם במחטף או שהייתה קריאה לפטר את המדען הראשי שכן, שומו שמיים, יש לו כיפה. לפחות דבר אחד יצא לי טוב. התברר לי שאני צודק בכך שאני לא צופה בערוץ 10.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:49

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר