לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-03-2014, 13:53
  smart_fun smart_fun אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.03.14
שלומלום לכולם..מצב בעייתי עם מישהי

היי, יש לי מצב בעייתי עם מישהי, זאת אומרת, אנחנו עובדים ביחד כבר כמה חודשים, לא הרבה, מדברים הרבה בעבודה, היא ממש חמודה , נראת מעולה מישהי שממש כיף להיות איתה.
בתקופה האחרונה התקרבנו טיפה יותר, שיחות יותר עמוקות בעבודה, צוחקים הרבה, והיא אמרה לי כמה כיף לה לעבוד איתי וכמה שאני חמוד ומיוחד ועוד מחמאות שיוצאות לה מדי פעם ומאחר ושנינו לומדים את אותו מקצוע היא הציעה שאני אעזור לה בנושא כלשהו..
עד פה הכל סבבה, הקטע שיש לה חבר, לא יותר מדי זמן אבל הוא שם ואני ממש לא מתכון להיכנס איתה למצב כלשהו שהוא שם. ובטח שאני לא רוצה להפריד בניהם...

לפני איזה שבוע, מסתבר שהיא סיפרה לחברה ממש טובה שלה כמה חמוד אני ושכדאי לה להכיר אותי והיא אפילו דאגה שניפגש ,כביכול במקרה, אחרי שניפגשנו היא אמרה לי שחברה הטובה שלה חשבה שאני נראה טוב וממש חמוד ושאלה אם אני ארצה לצאת איתה מתישהו, כמו שהבנתם הראש שלי במקום אחר..נכון שכרגע אני הידיד שמספרים לו הכל (ואני לגמריי במקום של הידיד הזה)..

זה המצב בערך, כרגע אני לא מתכוון לצאת עם החברה הכי טובה שלה נראה לי, כי זה ישרוף אותי לגמריי..
דעתכם בנושא? אם יש
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:56

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר