לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-10-2004, 14:57
  שר היער שר היער אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל שר היער
אוהדי מכבי נערכים ל"מבצע אבי נמני"

המפגש הראשון השנה של אבי נמני עם מכבי ת"א מתקרב בצעדי ענק ואוהדי מכבי ת"א כבר נערכים לפגישה המחודשת והמכאיבה מול האקס האהוב.
חלק מאותם אוהדים עדיין לא השלים עם העובדה שהקפטן והסמל לשעבר מבקיע ומבשל שערים היום עבור בית"ר ירושלים. עבורם נמני הוא עדיין חלק בלתי נפרד ממכבי ת"א והם מרגישים צורך להפגין כלפיו את החיבה והאהבה שהם רוחשים לו.
קבוצת האוהדים הזו נערכת ל"מבצע אבי נמני" לקראת המשחק שיהיה בשבת הקרובה באצטדיון טדי. האוהדים יקיימו מפגן אהדה לכוכב הבלתי מעורער. בראש ההתארגנות עומדים שי כהן ואורית מרום.
לקראת המשחק כבר נרכשו 1,000 בלונים עם הספרה 8. כמו כן,האוהדים הכינו 2 דגלים ענקיים,שעל אחד מהם נכתב:"לנמני באהבה משער 11" ואילו על השני הודפס הכיתוב:"קלינגר, אבי נמני הוא הסמל". כמו כן,האוהדים הספיקו להכין 1,500 סטיקרים שאותם יהיה אפשר להדביק גם על החולצות וגם על הרכבים ובהם הלוגו:"לא נשכח ולא נסלח" וגם:"8 זה בדם".
האוהדים מתכננים גם לערוך מופעים קוליים במהלך המשחק.
כל 8 דקות הם מתכוונים לשיר שיר אחר לשבחו של נמני במודל שהצליח מאוד לדבריהם בשנה שעברה.
כמו כן נבדק בשלב הזה רעיון להגיע ביום חמישי הקרוב לביתו של אבי נמני לאחר האימון של בית"ר ירושלים לעוד מפגן תמיכה עם דגלים,כרזות ושירים.
על פי התכנון יאובזרו שני רכבים במערכת סאונד משוכללת שתשמיע שירי עידוד למספר 8.
אחד מהמארגנים, שי מזרחי:"אנחנו עושים את הכל מאהבה לשחקן,שלא נשכח אף פעם. לא נסלח לעולם למכבי ת"א על הצעד הזה. אנחנו עדיין מקווים שאבי יחזור ללבוש את המדים של מכבי. לפני שהוא שחקן גדול,הוא אדם עוד יותר גדול. עד היום הוא מתעניין,עונה לטלפונים ומגיע לאירועים. אנחנו לא שוכחים ולא נשכח את אבי לעולם".
קשר מכבי ת"א ברונו רייס,התייחס היום למערכת היחסים שהתקלקלה בינו לבין אוהדי הקבוצה ולקריאות הבוז הצורמות שנשמעו אתמול עם ירידתו מהמגרש.
רייס אמר ל-ONE:"אני מבין טוב מאוד מה פירוש המילה 'בוז' בעברית ולא נראה לי שזה ישתנה בקרוב. לא נראה לי שהאוהדים ירצו להמשיך לעודד אותי במקום לשרוק לי בוז. זה מאכזב אותי,אבל אני לא כועס כי אני מבין את האוהדים שרואים את הקבוצה שלהם לא במיטבה".
"מכבי יכולה להיראות הרבה יותר טוב",הוסיף רייס,"אבל סבלנות,לאט לאט אנו ניראה אחרת בקרוב". בתשובה לשאלה האם זה ישתנה כבר מול בית"ר ירושלים בטדי בשבת ענה הברזילאי:"ביום שבת הולך להיות משחק קשה מאוד,אבל אתם תראו מכבי אחרת שבסוף המשחק תיקח 3 נק' ותחזור לת"א".
בעלי הקבוצה,לוני הרציקוביץ,היה מרוצה מאוד מהמשחק של הקבוצה אתמול.

הרציקוביץ:"הקבוצה שיחקה כדורגל טוב ואיכותי. נכון שאפשר לשחק כדורגל יותר טוב,אבל התוצאה במשחק הזה לא משקפת. הניצחון שלנו היה צריך להיות גבוה הרבה יותר ואני לוקח בחשבון החמצה גדולה של פ"ת. מה שכן,הייתי מאוד מרוצה מההופעה של אמיל אמבמבה. הוא בעט כדור אדיר לקורה והוא מאוד השתדל והרשים אותי. הוא חוזר לעצמו".

(ONE)

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:27

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר