לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-07-2014, 05:30
  Alex33 Alex33 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.04

ציטוט:
במקור נכתב על ידי puzpuz
אני מרגיש שאני מקשיב לאחרים ומנסה לבוא בראש פתוח, לא אומר שאני מושלם בזה. אבל כהוכחה, אני אשמח להקשיב לך, אם תחליט להתבטא ברצינות ולספר לי במה אתה מאמין.

אני לא מאמין בכלום חוץ מהמציאות. והמציאות שעובר על אזורינו צונאמי.
מדינות הלאום המאלכותיות שנוצרו על ידי ברטניה וצרפת, מתפרקות וחוזרות להיות טרטוריה ערבית סונית. לכן כל דיבור או שאיפה להסכם עם הערבים שהומצאו כפלסטינים לפני 40 שנה, גובלת בפיגור שכלי. ברגע שצה``ל יצא מהגדה, הישות המושחתת והשנוא של אבו מאזן לא תחזיק מעמד שבוע. ויש אנשים כמו ג`והן קרי שחושבים שהם יסכימו לזה. למזלנו הם יותר מעוניין בלחיות ולגנוב את התרומות שהם מקבלים מאירופה.
מה שחשוב כרגע זה לא להתערב בסכסוך הסוני שיעי, ולתת להם לחסל את עצמם. גם בעולם הבינו שהסכסוך הערבי הישראלי הוא לא הבעיה, והבלון הזה התפוצץ גם. אז בנתיים הזמן עובד לטובתנו, ולא לעשות כלום זאת ברירה לא רעה כרגע. מה שבטוח שהפרטנר לשלום לעולם לא ישנה את המצב, וחוץ משטח ירדן, הגבול עם מדינת ISIS, לא יעבור בכפר יונה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:45

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר