לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-12-2014, 11:21
  American Eagle American Eagle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.11
חשבתי

להעלות פה תמונה שלי,
אולי אעשה זאת בשלב מאוחר יותר אבל לא עכשיו, צריך לחשוב על זה עוד שכן בצעד כזה אני מאבד לחלוטין אנונימיות באתר זה (למרות שמי שיחקור קצת את הפוסטים שלי ואולי קצת מכיר יוכל להבין בסבירות גבוהה מי אני). מה גם שאני בספק עד כמה אתר זה פעיל (עדכון- לפי מס' הצפיות נראה שהוא פעיל אך אנשים רבים לא מגיבים).

כאשר אתה מציין עבודה סבירה, אתה מתכוון למשכורת? כי פה אתה מכניס אלמנט נוסף שזה משיכה של בנות לכסף. עם כסף אני כן יכול למשוך נשים יפות

לגבי התמדה לרובנו אין ברירה אלא להמשיך ולנסות, אני לא רוצה לציין כמה זמן אני מנסה אבל מנסיוני זהו כלל שנלקח בעירבון מוגבל.

לגבי הבעיות המוחיות אתה קושר למקרה מהמילואים. הבעיות המוחיות שלי מתבטאות בקושי לזכור פנים וגם שמות, וקושי מסוים במוסד לימודים מוביל. הקושי הזה לא מפריע לי להתחיל עם בנות ולא מדובר במשהו נראה לעין או מורגש ע"י אחרים (אם בכלל קיים).

נערך לאחרונה ע"י American Eagle בתאריך 12-12-2014 בשעה 11:43. סיבה: חוסר דיוק לגבי פרט על האתר
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:50

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר