לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-09-2014, 16:23
  matan0805 matan0805 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.11.08
שאלה| שחרור לאחר ניתוחים

היי כולם,

התגייסתי במרץ 13 ליחידה קרבית ובמהלך ההכשרה נפצעתי ברגליים. עקב הפציעות אני נאלץ לעבור ניתוח בכל רגל, שזמן ההחלמה שלו נע בין 3-6 חודשים. אני משרת כבר שנה ושבעה חודשים, ויש לי כמה שאלות.

1. אם אבקש לעשות את הניתוח ברגל אחת, ורק לאחר שאחלים לעשות בשניה, יסכימו לכך? לא בא לי להיות מושבת.
2. הרופא בפגישה הקודמת אמר שלאחר הניתוח מקבלים 60 גימלים, זאת אומרת שאלה הגימלים הראשוניים. רוב הסיכויים שאקבל עוד כמות נכבדת של גימלים, אני מאמין שבסביבות ה60 (מדובר בניתוח שבו מנסרים לך עצם וקודחים בה ברגים לאחר מכן). מה הסיכוי שלא ייתנו לי עוד גימלים אחרי ה60 הראשונים?
3. אני אמור להשתחרר בינואר 16 (קיצור של 60 יום כי אני פקיד). מתי עליי לעשות את הניתוחים (בהנחה שאקבל בשתיהם 8 חודשים של גימלים, או אפילו רק חצי שנה) על מנת שישחררו אותי אחריהם? אני מזכיר שהניתוחים הם אורתופדיים ויהיה לי בעיה להגיע לבסיס ויהיו המון סיכונים וצה''ל יישא באחריות כבדה על בריאותי.
4. מה הסיכוי שהצבא לא יירצה לממן לי את הניתוחים ? ומה עושים במקרה כזה ? הם יכולים פשוט להגיד לי "לא מעוניינים לממן לך את הטיפול ותמשיך לשרת ולסבול עד שתשחרר"? הפציעות הן פגם אנטומי מולד כך שהצבא לא בדיוק אשם, המצב רק החמיר בצבא.

אשמח לתשובות מלאות וענייניות, אני דיי לחוץ על העניין.

תודה מראש ושבוע טוב !
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:51

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר