לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-01-2015, 15:36
  ThisIsWhoIam ThisIsWhoIam אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.15
פריקה| חיים מאחורי מסיכות

כל אחד מאיתנו חיי מאחורי מסיכה שונה בכל רגע נתון. אף אחד מאיתנו לא מתנהג זהה בכל אינטראקציה בה הוא נתקל במשך חייו. לכל אחד מאיתנו יש מסיכה אחת לבוס בעבודה, לעתים מסיכה נוספת לעמיתים לעבודה, מסיכה נוספת לחברים מסוימים ואחרת לחברים שונים, מסיכה נוספת מול בני משפחה מסוימים, מסיכה נוספת מול בת הזוג, מסיכה נוספת למכרים חדשים, מסיכה נוספת ללקוחות, וכן הלאה עד אין סוף.

לכולנו יש את המסיכות הללו, לחלק יש יותר, לחלק יש פחות, אצל חלקנו הן יותר דומות למי שאנחנו בפנים, ואצל חלקנו פחות דומות, אבל לכולנו יש אותן. אנחנו משתמשים בהן בעץ הצורך, בכל פעם באחת שנראית לנו הנכונה ביותר בשביל האדם שמולנו, בשביל התחושה שלנו באותו הרגע ובשביל האינטרסים שלנו בכל זמן נתון.

כל אחד משתמש אחרת במסיכות הללו, נוהג עימם בצורות שונות, לחלק יש יותר מצפון על השימוש בהן ולחלק יש פחות. חלק נוטים יותר להיכנס לתוך המסיכה המרוחקת מהם וחלק פחות. השאלה שאני שואל את עצמי היא לא עד כמה נכון, מוסרי או כדאי להשתמש במסיכות הללו בתכיפות רבה, באינטרסנטיות גדולה ובמנפולטיביות על מנת להשיג את המטרות שלנו. השאלה שלי היא כיצד אנחנו יכולים להזכיר לעצמנו מי אנחנו באמת? מה הדעות שלנו? בעד מי ונגד מי אנחנו? ומתי אנחנו חובשים את המסיכה ומתי זה באמת אנחנו?

כדי לענות לעצמי על השאלות הללו פתחתי בלוג. אני מתכנן בכל יום או בכל מספר ימים להציג בו את היום או הימים שעברו עלי. בבלוג הזה אני אהיה אמיתי עם עצמי ואזכיר לעצמי בכל פעם מחדש מי אני באמת, מה הן דעתי ובעד מי ונגד מי אני, מתי זו המסיכה שמדברת ומתי זה אני.

אני כבר מבטיח לכם שהבלוג הזה הולך להיות מעניין מאוד, מותח לעתים קרובות אבל בעיקר מפתיע. אני מקווה שהפוסטים שאעלה בו יגרמו לאנשים אחרים גם לתהות מעט לגבי ההתנהלות שלהם עם המסיכות שלהם.

מעניינת אותי דעתכם על הנושא, על השאלה ועל בבלוג כפתרון.. תודה רבה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:14

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר