לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-05-2015, 14:23
  משתמש זכר אלירן שר אלירן שר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.15
Follow me...
מדוע אין תחבורה בשכונת ממשית בדימונה?

להלן פנייתה של דיירת שכונת "ממשית" בדימונה אלינור צריקר בדף הפייסבוק של עיריית דימונה:"שבוע טוב! הנני סטודנטית שלומדת בב״ש ומתגוררת בממשית. אינני ניידת ולכן אני תלויה באוטובוסים/מוניות.במשך 5 ימים בשבוע אני נאלצת ללכת עד לתחנה שליד המרכז על מנת לעלות לאוטובוס לבאר שבע. אין פה תלונה על אוטובוסים בינעירוניים שלא יוצאים מממשית או כל כלי תחבורה אחר למעט אוטובוס פנימי שעובר כל חצי שעה!! ההרגשה היא שיש תחושה שאתה ראש עיריית דימונה וממשית היא חלק מאוד נפרד מהעיר.הכבישים משובשים והרחוב אינו משופץ כהלכה.ישנם תקציבים לפיתוח השכונה אז למה אתה מחכה? לאסון הבא? לא פעם ולא פעמיים שאני הולכת נופלת,ונפצעת,ובכלל מרגישה שאין עם מי לדבר. מספיק לומר פעם אחת, נמאס. נמאס שתושבי ממשית מרגישים קיפוח.מרגישים שאין שייכות לעיר דימונה. ראש העיר היקר, אל תחכה לאסון. מפגעי בטיחות הם סכנת חיים!!"

נערך לאחרונה ע"י אלירן שר בתאריך 04-05-2015 בשעה 14:24. סיבה: התבלבלתי בהעלאת הקובץ
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:43

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר