לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-06-2015, 17:12
  redfox9 redfox9 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.03.09
מבולבל הולכתי שולל וליבי מר יותר מאי פעם

[B]שלום למי שזה מעניין אותו....
באתי לרוקן את מר לבבי ולשפוך לפניכם שיחי
***אומר כבר עתה שזה לא מיועד למי שלא אוהב פוסטים ארוכים.
אני בן אדם מסודר מבחינה כלכלית לא אומר "אמיד" אבל שיהיה...
שנים שאני עובד בתחום ההייטק ולאחרונה חייתי בחו"ל כמה שנים לצרכי עבודה
כדי להגיע להיכן שאני עכשיו ויתרתי כמעט כליל על חיי החברה שלי ושנים רבות מצאתי
את עצמי ללא בת זוג אוהבת משום שכנראה ויתרתי על כך כדי לרדוף קריירה ולא באמת חיפשתי,
תזה אחת בולטת הייתה אצלי: הייתי בטוח שבמקום הכי יקר במזרח התיכון כדי לקיים משפחה, אישה, חברה לחיים, צריך רק אמצעים כן אני מדבר על כסף וזה לא רחוק מהאמת וכיום עוד בייתר שאת,
אץ רץ רדפתי את מקומי והגעתי לאן שרציתי השנים חלפו להן במהירות, וכיום אני בן 30 עדיין צעיר בהרבה מונחים, השנים הרבות ללא בת זוג עשו את שלהן והביאו אותי למצב שבוא הייתי חייב אמצעי למלא את החלל האדיר שנוצר בליבי, חוויות כגון פרוצות יפהפיות ממקומות ידועים בארץ ובעולם כבר לא סיפקו יותר את הסחורה ומצאתי את עצמי באופן אקראי כתוצאה משיעמום משייט בצ'טים למצוא משהו בסגנון אחר, כך מצאתי את עצמי בצ'ט פופולארי בארץ, הכרתי אחת שחיפשה משהו אחר לגמרי והייתה צריכה אחד שיעמוד לצידה ויעזור לה בקשיים שונים כלכליים מעיקרם...
להפתעתי כשנפגשתי איתה נדהמתי מהיופי הניבט מפניה, בחורה איכותית בכל פרמטר אפשרי שניתן להעלות על הדעת, הבהרתי לה שאעמוד לצידה ככל שאדרש ואתן לה את ליבי את חיי את כספי ואת כל מה שיש לי כדי שלה לא יחסר דבר
הבנתי ממנה שיש לי סיכוי איתה לקיים קשר רציני וראיתי בכך הזדמנות פז למצוא לראשונה בחיי דבר אמיתי שניתן לאחוז בידי וקרוב לליבי שעד כה היה מלא בעיקר בחלל..
אך מכיון שהיא נפגעה ממישהו לדבריה ליבה לא פנוי היה כרגע לשום קשר אך כן היא מוכנה לתת לי הזדמנות ולנסות,
קיבלתי את קשייה בהבנה זאת גם הסיבה שמתי שלא התקשרתי אליה והיא אף פעם לא ענתה לא חשבתי שזה יכל לרמוז על משהו מיוחד שעליי לצפות לו או להקדיש לו יותר מידי תשומת לב...
היא גם מעולם לא נתנה לי תשומת לב יתרה אלא רק מתי שדאגתי לה מבחינה כספית מתנות או דברים אחרים...
היא מעולם לא ענתה לי והייתי צריך כל פעם לתאם מועד זמן רב מראש כדי שאוכל לשמוע אותה ולשוחח איתה,
אה וזה מבלי להתייחס לכך שתמיד יהיה מישהו שהיא תיתן לו יותר תשומת לב ממני זאת הסיבה שהקו שלה תמיד יהיה תפוס וכשאני מתקשר פתאום אין מענה מהשלוחה המבוקשת...
הס מלהזכיר שהיא עושה הכל כדי להסתיר אותי מהסביבה שלה בכל מחיר,
עם הזמן לקבל ממנה תשומת לב נהפכה למשימה בלתי אפשרית 4
לכתוב לה מיליון הודעות טקסט להתקשר אליה 100 אלף פעם וכל זה כדי לקבל ממנה מילים שבקושי מרכיבות שורה אחת...
התחלתי לחשוב ברצינות שיש לה משהו שהיא מנסה להסתיר ממני וזה אומר possible boyfriend היא כמובן תמיד הדפה אותי לשמע מחשבה שכזאת אבל כל רגע שהמצב הזה המשיך כך המחשבה הזאת מקוננת יותר ויותר כל דקה ושנייה שעוברת,
אני אפילו חושב שהיא הוליכה אותי שולל ממש מההתחלה ולא תמיד היה לי סיכוי מבחינתה לשום דבר,
התחלתי לחפש יותר מידע עליה מכל מיני מקורות כבר עתה אני יודע שיש לה "סביבה עשירה" שרק נותנת תמיכה לכך שאולי הסברה שלי לגביה אמת היא, והיא כן מסתירה ממני משהו מהותי מאוד,
ניסיתי לדובב אותה בכל אמצעי שרק יכולתי אמרתי לה שלא אכעס עליה אם רק תתוודה בפניי ותאמר לי את האמת, אמרתי לה שאם היא רוצה לנתק את הקשר איתי הדלת פתוחה ולא יהיה לי כלפיה כל טענה, התעקשתי אפילו להבהיר לה שכל מה שעשיתי בשבילה והבאתי לה לא עשיתי כדי לקבל שום תמורה והיא יכולה להיות רגועה אם רק תתוודה בפניי ותאמר את האמת,
היא מצידה מתעקשת שזה לא נכון וממשיכה להתעקש על כך שאין לה אף אחד
נשברתי כל כך ממנה משום שבקושי אני מקבל ממנה תשומת לב כלשהי, וכבר יש לי מידע שטרם ביססתי בראיות ממשיות אומנם, אבל אני יודע שיש לה משהו שהיא מתעקשת להסתיר ממני משהו מאוד מהותי ואם אדע בוודאות ממשית שכל הזמן הזה היא הוליכה אותי שולל אני חושב שזה פשוט ימוטט ויגמור אותי ואולי זה החשש שלה גם כן, ולכן היא מנסה למנוע ממני פגיעה בכל מחיר.
מצד שני אני חייב לגלות את האמת ויהי מה כי הרבה יותר גרוע לחיות באשליה,
פתחתי בבדיקה יסודית שלא ארחיב עליה אבל כבר עתה אומר שכנראה אסלח לה ולו רק אם אדע את האמת לאמיתה ואגרום לה להתוודות בפני,
מה שכן בטוח כנראה עליי להיכנס לכוננות ספיגה כי ככל הנראה לשמע האמת איפגע בצורה כל כך אנושה שאני כבר לא יודע מה לעזאזל שווה לי כל הכסף שיש לי, ליטראלית אני ממש מסוגל לזרוק אותו לפח כי זה רק הביא לי בכי צער ודמעות פורצות ללא הפסקה שמסרבות לבלום יום ולילה,
מעניין שרק השבוע נתקלתי בפסקה משיר השירים מאת החכם מכל אדם שכבר לפני שלושת אלפים שנה אמר: "אם-יִתֵּן אִישׁ אֶת-כָּל-הוֹן בֵּיתוֹ בָּאַהֲבָה--בּוֹז, יָבוּזוּ לוֹ."
מדהים שישנם דברים בהיסטוריה האנושית שאף פעם לא משתנים

נערך לאחרונה ע"י redfox9 בתאריך 19-06-2015 בשעה 17:21.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:41

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר