לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-07-2015, 01:34
צלמית המשתמש של פפילון
  משתמש זכר פפילון פפילון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.15
אומנם לא אקטואלי,אך רק כדי להבהיר.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי asafk.asafk
כדי לגבות את התוכן של פורום צו"ב (את הפורומים האחרים אני לא מכיר ומעולם לא התעניינתי בהם) נדרשים שני דברים :
א. אתר עם מנוע פורומים שכבר עובד ב vBulletin - וחשוב להבין שחייבים מערכת פעילה שעוברת עדכונים שוטפים אחרת תוך שבוע יהיו האקרים שימצאו את הפרצה.
ב. שיתוף פעולה של בעלי האתר שאני רוצה להאמין שיישמחו שההסטוריה תישמר.

אם בעלי האתר ישתפו פעולה - עם או בלי לוותר על זכויותיהם בחומרים - אתר פעיל עם מערכת פורומים מתוחזקת אני (אישית) יודע להעמיד לטובת העניין. בין אם כארכיון בלבד ובין אם כפורום פעיל.

ומשזה נאמר, חשוב להבין שאני מבין מהיכן מגיע האיום ה"קשה" בהחשכת הפורומים אם לא יימצא קונה. לתחזק מערכת פורומים עולה לא מעט. גם בכסף וגם בזמן והשקעה מנטלית. קשה להסביר את זה למשתמש שרק רואה את התוצאה הסופית, אבל ההשקעה היא יומיומית. וכשנגמר העניין האישי, אז נגמר.

אסף.

1. לא חייב. אפשר לבצע אינטגרציה בין כול המערכות, מה שדורש ידע במסדי נתונים ובמקרים מסטיימים ידע בתכנות.
2. אל תבנה על זה. אם כל זכויות הקניין שייכות רק להם, הרי יש בידיהם דבר שאפשר לתרגם אותו לכסף.

אני לא מבין חלק מהתגובות פה.. אנשים שוכחים שאולי מעבר למטרות הטובות של האתר, יש פה משהו שנבנה ועלה בזמן, כסף וכאבי ראש. גם אם הם ידרשו מיליון ש"ח, הרי שזה זכותם - אתם תבחרו אם לקנות או לא.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:27

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר