לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-10-2015, 21:02
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01

ובכן, אם אתה מוסר אותו, אתה כן יכול למחוק את כולו, לא? מקסימום תעתיק לתוכו אח"כ את התוכן הרצוי.

יש כלי חביב שעולה מתוך התקליטור ומטרתו השמדת מידע (וגם להם יש את רשימת האזהרות שכתבתי לעיל). קישור להורדת הכלי: http://www.dban.org/download - יש להם גם משהו מסחרי יותר שאמור להיות יותר טוב... יש השוואה בקישור.

שאני מתעסק עם דברים מהסוג הזה, אני דואג להוציא פיזית מהמארז של המחשב את כל הכוננים שיש בהם מה שחשוב לי. אפילו לא מתעסק עם ניתוק כבלים. שהכונן הנכון לגמרי בחוץ, זו הדרך היחידה להבטיח שלא טעית טעות כזו היא יקרה מאוד, בייחוד אם במקרה אין לך גיבוי. כמובן אחרי הוצאת כל מה שחשוב, שזה בעצם אומר השארת רק הדיסק המיועד למחיקה, אני עולה עם LiveCD/DVD, נכנס לכונן ומוודא שאכן הוא הכונן שאני חושב שהוא. ורק אז הולך לעשות data wipe...

אני לא מומחה בתוכנות שחזור מידע. אני מעדיף את השיטה של גיבוי, ואז אם מידע הולך לאיבוד, אני לוקח מהגיבוי וזהו. אבל שמעתי על Recuva שהזכרת קודם. שמעתי גם פעם ממישהו שהתוכנה הזו עזרה לו: http://www.active-undelete.com - אבל זה לא היה אחרי משהו כמו DBAN - אלא אחרי סתם מחיקה בטעות...

אשר לסיסמאות ולשמירתן על המחשב - לדעתי רעיון רע באופן כללי. למה אנשים עושים את זה? כי הם רוצים סיסמאות שונות למקומות שונים ולא מסוגלים לזכור את כולן, וחושבים שהדרך היחידה היא לשמור אותן איפשהו. אבל זה לא נכון... תסתכל בחתימה שלי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:45

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר