לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-11-2015, 14:27
צלמית המשתמש של זיו
  זיו זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01

אוקיי, אז אני רואה שאין הרבה שמשתמשים בדבר הזה, אך לאחר עבודה עצבנית למדי, הצלחתי להגיע לתוצאה הרצויה. אני מניח שהדרך קצת עקומה ונובעת מחוסר הידע שלי בשימוש באקסס, אבל מספיק לי שהיא עובדת.

הפתרון היה בדמות יצירת טבלה נוספת עם כל השדות המופיעים בטבלה המקורית. בכל פעם שצריך להדפיס טופס, הרשומה הנוכחית מועתקת מהטבלה המקורית לטבלה הנוספת. המאקרו שמבצע את זה, דואג שבטבלה הנוספת תהייה תמיד רק רשומה אחת, הרשומה הנוכחית. ההדפסה היא כמובן מהטבלה הנוספת.

והפתרון בפירוט:
ההדפסה מטופס מופיעה בתור פקד היפר קישור. הגדרת היפר הקישור נמצאת בהגדרות הטופס, וההפניה לקישור היא בצורת התצוגה הנקייה מאלמנטים
#viewer.aspx?page=PageToPrint
בלחיצה על הקישור מתבצעת קריאה למאקרו נתונים שמעדכן את הרשומה בטבלה הנוספת. הוא תמיד מעדכן את אותה רשומה, כך שבטבלה הנוספת יש תמיד רשומה אחת. (השימוש במאקרו ולא בשאילתה, כי בWEB APP אין שאילתת הוספה או משהו כזה)
הדף בקישור PageToPrint הוא בעצם תצוגה ריקה שמכילה תצוגת משנה. תצוגת המשנה היא הטופס להדפסה. הסיבה שהטופס להדפסה לא מודפס ישירות, היא בגלל שמסיבה עלומה כלשהי לא ניתן לגשת ישירות לטופס ע"י #viewer.aspx?page= כשיש יותר מטבלה אחת, ויש יותר מכותרת טופס אחת באותו שם (גם כשמשנים את השם) הטופס להדפסה מיוצר מטופס ריק ולא מגליון נתונים, מהסיבה שהוסברה בלינק בהודעה הראשונה.

נערך לאחרונה ע"י זיו בתאריך 29-11-2015 בשעה 14:35.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:02

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר