לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-02-2016, 10:12
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01

אכן, לא הייתי משחק משחקי realtime ע"ג סלולר. כתבתי בפירוש למי זה טוב, זו לא הייתה אחת האפשרויות

אשר לטלוויזיה... אם אתה צרכן ממוצע (כלומר, עובד ביום, רואה בלילה בממוצע איזה פרק ב VOD או שניים) - להערכתי זה גם יספיק...

ההבדל הגדול בין עכשיו למה שסלקום אז עשתה, היה רוחב הפס הפשוט מצחיק כששילמת מחיר אפילו יותר גבוה מזה. אני כיום מקבל (אם התשתית בביתי היתה מסוגלת לכך [ותשתית הסלולר במצב גרוע אף יותר - אני לפעמים אפילו לא זמין!]) - באותו מחיר - ספק+תשתית - עם 100 מגה... ובלי ההגבלה של ה 60GB (למיטב ידיעתי. אני כנראה לא מגיע לזה בשנים האחרונות...)

הבעייה הגדולה של חברות הסלולר, בניגוד לחברות התשתית, היא בצריכת התקשורת - הם צריכים להביא את כל רוחב הפס עד הקצה - וצריכים לעשות את זה דרך האוויר - שהוא shared medium. צפוף שם. לכן אני לא כל כך שותף לתחזית של זיו על הורדת המחירים או העלאת הקיבולת. יש סיכוי טוב שה macro cells סתומים (או יהיו בקרוב אחרי הדבר החדש הזה), והפתרון היחיד במקרה הזה יהיה small cells. הבעייה היא שגם לזה יש עלות (נוספת). אז הרחבת קיבולת זה אפשרי, אבל מסקרן לראות איך הם יעשו את זה בלי להעלות את המחיר, כיוון שאין לחברות הסלולר תשתית עד הבתים...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:39

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר