לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-05-2005, 19:45
  general_m general_m אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל general_m שלח הודעה דרך MSN אל general_m

תיארתי לעצמי שיהיה שם עוד מישהו מהפורום
(אני הייתי הילד שעזר להם עם המחשב)
באמת המודיעין למבצע היה ללא רבב, והעובדה שג'יפ הזה שהיה שם לא הייתה צריכה להביא למותם.
אם הם היו יוצאים למבצע עם אקדח נורמאלי (מה עוד שהוא ציין גם שהאקדחים לא היו מושתקים כמו שצריך ולכן יצרו רעש רב שגם הוא עוד גורם שהעיר את החבר'ס על המק"כ) הם היו יכולים לעבור בשקט והחבר'ה מאחור היו מספיקים לטפל במק"כ עם הררנ"ט.
חסרים היו קצת פרטים על הכוח של אהוד (אני חושב שזה בגלל שלא נכח שם איש מהצוות הזה, לא סגור על זה)
וגם לא היו פרטים על הביצוע נגד המטרות על החופים (שני בתי החרושת) אבל זה היה פחות משמעותי.

היה גם הסיפור ששמעתי לראשונה אודות הנהג שברח לחוף יחד עם הפצועים. מסתבר שהנהג היה ניצול של אחד הקרבות במלחמת השיחרור (נדמה לי שנבי יושע...לא סגור על זה...זה כתוב לי איפה שהו. אני ממש גרוע בשמות), ואמרו לו שייסוג לאחור רק כשיגידו לו לסגת. בינתיים התחילו לצאת אנשים מהמצודה ולבצע וידוא הריגה בפצועים ששכבו בשדה הקרב. וכאשר ליפקין שחק אמר לו לחזור אחורה עם הפצועים, הוא לא לקח סיכון וטס ישר לחוף.

(בטח עיוותתי את הסיפור לגמרי...)

עוד דבר שעניין אותי הייתה העובדה, שמול היעד של אמנון ליפקין שחק הייתה "קריית ספורט", ולקריה הזאת נכנס מספר ימים לפני הפעולה כוח של הצבא הסורי.
הפעולה של הכוח במקום הייתה די רועשת (ירי רוס"רים, יריר ררנ"ט, ירי מק"כ), ולמרות זאת הכוח הסורי לא התעורר ולא ניסה להגיב לכוח הישראלי....
מעניין למה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:23

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר