לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-11-2016, 21:48
  רם אדמון רם אדמון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.03.15
עם כל הכבוד לנושא מי יגלה השריפות/מציתים

חשוב כי מי שיחליט על כך יעשה עבודתו נאמנה.
בשריפות קודמות תחבתי את אפי עמוק לעניינים, הפעם הייתי מעורב בקטנה, ומה ששיערתי אומנם היה, הגעתי לכרמל בלילה,הכניסה לכרמל וליערותיו באותם ימים מועדים היתה חופשית,כל אחד יכל לעשות כרצונו,הצירים פתוחים ללא פיקוח,עשיתי מה שעוד אזרחים היפר אקטיבים עשו,הסתובבתי עם ריכבי ביער,וכשאני רואה אורות רכב,אני נוסע לרחרח,כשהחלטתי שהוא נראה כשר,הסתובבתי...ואז גיליתי שהוא אחרי...עד שהוא החליט שאני בסדר...גם משמר הגבול הסתובבו[לזכותם, גילו אותי כשעמדתי די מוסתר ללא אורות].....אין שום סיכוי שכשנוסעים עם אורות אפשר להיתקל במצית...אבל זה פחות משעמם מתצפית בנקודה מתאימה,והסיבה השניה שזה לא נעשה,כי אין אבא רציני לפעילות......היתה היתלקחות אחת באותו לילה סמוך לכפר הערבי עין חוד,שכובתה ע"י כבאית של ניר עציון,אחרי זיהוי של אדם מניר עציון מתצפית מעל מבנה גבוה.....אין אני יודע מי הצית, וגם מוזר לי איך האש לא התפשטה עד שהכבאית הגיע....וכאן יש עוד בעיה,איך אנשים לא מבקשים לדעת מה קרה שם,חוסר המוטיבציה להבין, היא אחד הגורמים שעוצרים אותנו מלהשתפר.

נערך לאחרונה ע"י רם אדמון בתאריך 28-11-2016 בשעה 21:52.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:41

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר