לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-07-2017, 00:43
  amir1 amir1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.07.02
טוב, תודה לכולם, היום הגיע הטכנאי .

קודם כל תאחלו לי בהצלחה בתפקיד החדש ,
מדובר על מתנס שכולל מס' נקודות תרבות בעיר ועדיין לא הספקתי אפילו לעבור ולראות את כל המקומות וללמוד לקראת מה אני הולך ,

אני מודה שבגלל שאת כל מה שלמדתי למדתי מהרשת והפורומים, לכן יש לי קצת פחד מציוד מקצועי .
אבל בינתיים זה פחות מפחיד ממה שחשבתי ,

אז בבניין המרכזי, ששם נמצאים המשרדים הנה"ח מזכירות וכו' , שם כבר מותקנת המערכת של בזק עם צ'קפויינט .

בבניין אחר, יש שני מזכירות + כיתת חדשה של 10 מחשבים שהקמתי שבוע שעבר + AP לבאים למקום ,

כנראה שזה שקדם לי החליט שצריך משהו יותר רציני והמליץ להם להזמין גם לשם ביזנט בעלות של 380 לחודש ,
אני לא רציתי להתערב אבל רמזתי את דעתי והסברתי שזה נראה לי מיותר גם מבחינת הצרכים וגם העלות וגם הסירבול שתלויים בשירות שלהם ,
היום הגיע הטכנאי והתחיל לקנפג את הציוד ותוך כדי הסברתי למנהל המקום שאני לא מבין למה צריך את כל זה ,
לא צריך שם UPLOAD גבוהה ולא אבטחת מידע ולא כלום , סה"כ לשדרג מ-ADSL 15 ל VDSL ולשלם כמו כל משתמש בייתי ,
המנהל דיבר עם הצוות של בזק שעל הקו ושאל אותם מה זה בדיוק תורם לו, אז הם אמרו לו שאם יש לו קריאה לתקלה הם מתחייבים לתת שירות מידי וכו' וכו' .
אז הוא צחק עליהם ושאל אם בשביל שלא יהיו לו תקלות הוא צריך לשלם פי 4 מעלות רגילה ....
הוא ביקש מהטכנאי לפרק הכל ולהחזיר הכל למצב הקודם ,
אמרתי לו בא נעשה ניסוי על ה-15 מגה הזה , נפעיל את כל המחשבים החדשים שאמורים להיות בכלל לאופיס וגרפיקה ולא לגלישה רצינית ,
נריץ על כולם youtube במקביל ונראה אם המודם עומד בעומס ,
בדקנו ואכן הכל זרם חלק,
אמרתי להם שאם זה עומד בדרישה הזו זה יעמוד גם בגלישה סטנדרטית , ואם הם רוצים בכל זאת ,
אז שמקסימום ישדרגו ל VDSL ,

התחלתי לעבור קצת על חשבונות הבזק שלהם שמגיעים ל5K וכנראה שאני הולך לקצץ להם כמה שירותים שהם בכלל לא יודעים מה הם ,
באותו מקום הם משלמים על ADSL נוסף כשאין שם בכלל מודם נוסף ולא כלום ,
במקום אחר מופיע סעיף מוזר של "התקנת 4 עד 10 יחידות AP בעלות של 2428 ש"ח"
+ מתאמי POE בעלות של 776 ,
כשכל מתאם כזה עולה אולי 10-50 ש"ח .
https://www.ebay.com/sch/i.html?_fr...&rt=nc&LH_BIN=1
מעניין לבדוק כמה AP באמת התקינו שם .

עכשיו תסבירו לי באמת ,כי אני לא מתמצא באבטחת מידע ,
איזה שירותי אבטחה מינימלים באמת צריך למשרד סטנדרתי , מה הם האיומים הבסיסים שראוי לעמוד בפניהם ,
והאם בשביל להתמודד מולם חייבים ציוד בכמה אלפים או שגם ראוטר עם dd-wrt וחביריו יכולים להתמודד .
ובכלל האם המוצרים האלו חייבים קינפוג ראשוני או שהם באים כבר בדיפולט עם אותה הגנה מינימלית .

תודה לכולם .

נערך לאחרונה ע"י amir1 בתאריך 13-07-2017 בשעה 00:47.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:07

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר