לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-07-2017, 21:25
  rpi rpi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.17
הרבה יותר זול שהמלך יושב באמצע ובולם

3. לא פירטת מהו הדבר האחר שאותו לא ניסו, אז אני מניח שאתה מתייחס למתווה שאומר שהממלכה היא בעצם המדינה הפלסטינית (כי יש שם רוב וכ' וכ'). מכאן נובע כידוע שאין מקום למדינה פלסטינית נוספת ממערב לירדן. וגם אפשר להעביר אליה את השישה מיליון שיושבים אצלנו ועושים בעיות.

ואז אתה פותר לכמה יהודים את השאלה המציקה של שניים אוחזין בשטחים: זה אומר שלי וגם זה אומר שלי. אז לפני חצי שנה התקווה היתה שיבוא המשיח טראמפ ויעביר את בני הדוד לירדן ובאה הגאולה על ישראל. רק מסתבר למרבית ההפתעה שיש כמה בעיות קטנות בדרך: הבני דודים לא רוצים לעבור. וחוץ מזה טראמפ והחברים שיושבים באום ומצביעים לא בדיוק חושבים ככה. וגם הגדול מכולם, לא יכול או לא רוצה להתערב, אפילו לא להביא איזה נס שימושי קטן שיאפשר לשכנע את הסביבה.

בוא בינתיים נשמור על המלך. החיסכון עצום.

4. לדעתי גם ממשלה ישראלית יותר ימנית ויותר קיצונית לא תמרה את פיו של טראמפ. אפילו אם תצליח לשכנע שביבי שמאלן במסווה, ונניח שבנט ואיילת ירכיבו את ממשלת החלומות שמורכבת כולה מתושבי יש"ע עם כיפות סרוגות, ועדין אין סיכוי שממשלה כזו תצליח לעשות משהו שונה בלי לגרום להרס מחריד. ואז כשבנט יעשה כרצונו הפתרון של הסרוגים כרגיל יהיה פשוט: מכריזים עליו מוקצה: או שהוא לא מספיק דתי או שמאלן...
אבל אל יאוש, תקופתו של טראמפ קצובה: (4 או 8 שנים). אולי אחרי זה יעלה עוד פעם איזה שמאלן אמריקאי עם סבלנות שיאפשר לריב קצת והתקשורת תשמח שיש קצת פרסומות. יהיה לנו מטוס חמקן אבל ירושלים המאוחדת תמשיך להיות גיטאות מסוכנים ליהודים, ונמשיך לקטר על ביבי טיבי וזובי, או המחליפים.
בינתיים במדיניות האמריקאית אין שינוי מהותי חוץ אולי המאמץ הקצת יותר גדול לממש אותה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:15

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר