לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עדיין לא בטוח לגבי הראשון." -- אלברט איינשטיין ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > מדע, טכנולוגיה וטבע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-08-2017, 21:14
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05

רשמתי תגובה רצינית ומושקעת, ועכשיו הכל נמחק לי, אז בקצרה:
בהודעה הזו אין משהו חדש - שוב פעם הרבה מלל, הרבה מושגים מעורפלים, ומעט מאוד מדעיות.
אם נגיד את השיטה המדעית כשיטה שצופה תופעה שניתנת לתיאור באמצעים מדידים, בניית תיאוריה שמסבירה את התצפיות בצורה מדידה ועם גדלים מדידים, וניסוי שבודק את הגורמים של התיאוריה. עדיף שהתיאוריה גם תוכל לחזות תופעות נוספות.
התצפית שאתה מתאר היא סובייקטיבית לחלוטין - "תוצאות". לא ברור מה זה.
ההסבר שאתה מציע הוא לחלוטין הזוי ואין בו שום דבר מדיד או מעוגן במציאות - "שינוי ושדרוג של האדם ששינה את פנימיותו, כייל את עצמו ובנה כלי מתאים". אני לא מבין מילה מכל זה, איך מודדים את כל הדברים שאמרת, ומה בדיוק לא סובייקטיבי בכל המושגים שאמרת.
כל ההבנה שלך מה זה מדע נובעת מאריסטו ואפלטון. הפילוסופיה של המדע התקדמה מאז.
למה שכתבת על הביהביוריזם אין קשר לשום דבר, אבל זה בטח קשור לדברים שהעלית (וכבר אני וזיו ענינו באשכולות אחרים).
אתה יודע מה מעניין? יוצא שאני מכבד את הקבלה יותר ממך. אני רואה את הקבלה כמו שהיא - תורה רוחנית, שעוסקת ברוח האדם ובקשר שלו עם הקב"ה.
אתה משום מה חושב שכל זה לא חשוב מספיק, ולכן יש לך מוטיבציה רבה לעוות את המדע ולהתעקש שהקבלה היא משהו שנוגע לחיים בטבע.
אני שוב אדגיש לכל מאן דבעי: אין לי שום בעיה איתך, עם שכמותך או עם הקבלה.
יש לי בעיה גדולה עם אנשים שמדברים שטויות ולא מספקים תשובות טובות.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:02

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר