לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-11-2017, 11:42
  Oblivion Oblivion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.11.17
אני חושש לפספס מיונים

אהלן!
עשיתי באיזור יולי צו ראשון ובבדיקות הרפואיות הרופא נתן לי הפנייה לאורולוג עם חשדות. עכשיו אחרי חודש של מעבר בין אורולוגים וצילומים חזרתי ללשכה כשהראו שאין לי בעיה בכלל. כבר היו לי קבא ודפר (70 54) ותכננתי להתחיל להתמיין כשבדרך החוצה אומרים לי שבגלל שפעם הייתי בייעוץ פסיכולוגי אני צריך לראות קב"ן בתור הליך פורמלי. אז נפגשתי עם קב"ן דיברנו בערך שעה, אמרתי לו שאני מאוד רוצה להתגייס ושהשאיפה העיקרית שלי היא למודיעין (אני מאוד מתעניין בשפות זרות וכרגע אני לומד גרמנית ורוסית ויש לי אזרחות גרמנית ובנוסף למדתי בתוכנית מגשימים ויש לי רקע לא רע במחשבים). כשהקב"ן שאל על קרבי עניתי שזאת לא ההעדפה הראשונה שלי אבל שבמידה ואאלץ אני אתגייס בשמחה ובמסירות.

ממה שהוא אמר לי הוא לא ראה שום בעיה או קושי נפשי ושהמוטיבציה שלי מאוד גבוהה. הוא אמר שיש לו התלבטות איתי בנוגע לנתינת קה"ס מינימלי כדי למנוע קרבי ולאפשר לי ללכת למסלולים שאני שואף אליהם (חבצלות או גאמ"א זה השאיפות הגבוהות ביותר). עניתי לו שאני מעדיף להיות בלי קה"ס כדי למנוע קשיים בהמשך הגיוס והוא אמר שהוא יתחשב בדעה שלי וביקש שאשלח חוות דעת של הפסיכולוגית.

שלחתי לו את החוות דעת וכבר חודשיים שלושה לא קיבלתי פרופיל (התקשרתי כל יום למיטב בלי תשובה) עד שאתמול אמרו לי במוקד שיש לי הפנייה לפסיכיאטר בלי מועד ברור. זה סימן רע? העיקוב העצום הזה יכול לפגוע לי במיונים למסלולים שונים? (עוד לא התחלתי כי אין לי פרופיל)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:07

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר