לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-02-2018, 10:46
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
דוד אמסלם: היה פעם בחור בשם זליכה שהגיש תלונה למשטרה, ומי שקרא לו מלשן זה אבא של לפיד

https://news.walla.co.il/item/3136852
ח"כ אלעזר שטרן (יש עתיד) תקף בדבריו את ח"כ זוהר ואמר "אם יש משהו שפוגע באמון הציבור במשטרה זה לקרוא למי שמגיע להעיד במשטרה שטינקר".

יו"ר הקואליציה דוד אמסלם הגיב לדבריו ואמר כי "היה פעם בחור בשם זליכה שהגיש תלונה למשטרה ומי שקרא לו מלשן זה אבא של לפיד". הוא הוסיף כי "לי יש עולם ערכים משלי ואזרח רגיל שרואה אירוע שמי שעובר על החוק צריך להגיש תלונה אבל בוודאי לא חמש שנים אחרי, ביוזמתו. כנראה שהדרך מהבית שלו למשטרה לוקחת חמש שנים".

*

מעניין מה קרה לזליכה. פעם לפני שנים היה נלחם מאוד נגד שחיתות. היה לחץ עצום לפטר אותו. עכשיו נראה כאילו שהחליט שהגיע הזמן לעשות לביתו.
https://www.themarker.com/news/1.2764922
"יום אחד פואד מתקשר ואומר לי שהוא שמע שמועות שאני עומד להפליל את ראש הממשלה אולמרט, ושהוא מזהיר אותי שאני לא אעז להעיד נגדו", הוא משחזר. "הוא אמר 'אתה לא מבין עם מי אתה מתעסק, אתה מתעסק עם המאפיה, ואם אתה תעז להעיד נגדו אתה תמצא את עצמך עם עשרה כדורים בגב שוכב בצד הדרך'".

בו בזמן, קיבלתי השמצות על גבי השמצות בעיתונות. 'ידיעות אחרונות' ו'גלובס' היו השחקנים העיקריים בקמפיין. לא עבר יום בלי כותרת נגדי. ובראש המערכה עבד נחום ברנע מ'ידיעות', הוא הגן בחירוף נפש על אולמרט והירשזון ונלחם נגדי. היום זה נראה כל כך מגוחך".

בן אליעזר: מדובר בתלונה שקרית וכוזבת

מטעמו של בנימין (פואד) בן אליעזר נמסר: "מדובר בתלונה שקרית וכוזבת מראשיתה ועד סופה שהוגשה לפני שנים על ידי אדם שנוי במחלוקת, ואשר נדחתה כבר אז בשאט נפש, על ידי המשטרה שבדקה אותה, ומצאה שאין בה ממש".

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 20-02-2018 בשעה 10:56.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:47

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר