לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-04-2018, 20:04
  משתמש זכר אספרסו קצר אספרסו קצר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.09
אפילו לא צריך בכוח

אפילו לא צריך בכוח.
אם החברה' מהפלג הירושלמי רוצים שיתייחסו אליהם כמו אל החברה' מהעדה החרדית אז עד הסוף, לבטל להם את התקציבים לישיבות. אין לאנשי הפלג הירושלמי נציגים בכנסת, שידאגו שכסף יגיע אליהם. העדה החרדית לא באים ללשכת הגיוס אבל גם כעיקרון לא מבקשים אגורה. יחד עם זאת אני כן חושב שצריך לתת קצבאות לחרדים וגם לאלה שלא באים לשרת בצבא וזה בגלל המצב הסוציו-אקונומי במדינת ישראל. הגברים החרדים שלא עובדים מסתמכים על הנשים החרדיות שיעבדו ויביאו פרנסה והמשפחה תחייה ברמת חיים נמוכה, אבל כאן הבעיה. פערי השכר במדינת ישראל לדעתי גבוהים מדי ויש הטוענים שהנשים החרדיות מנוצלות על ידי המעסיקים שלהן. אז מה עושים? המעסיק המנצל חייב לשלם יותר מס לממשלה במקום לשלם שכר הוגן לעובדת החרדית והעובדת החרדית מקבלת קצבאות מהממשלה. אם לא היו בארץ פערי שכר כול כך גבוהים הייתי מסכים עם החילונים שהחרדים שאחראים לעוני של עצמם לא צריכים לקבל קצבאות. העלאת (נוספת) של שכר המינימום, ביחד עם נקיטת צעדים שיבטיחו שלא תגדל האינפלציה, תאפשר חיים בכבוד ופרנסה למשפחות חרדיות בהן הבעל לומד תורה והאישה עובדת, ואז לא יהיה צריך לתת להם קצבאות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:29

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר