לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-04-2018, 17:27
צלמית המשתמש של maorhag
  maorhag maorhag אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.01.06
שלח הודעה דרך MSN אל maorhag
גם לא אמרתי שבחרת

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
אתה לא תגיע עם מה שהם אומרים או כותבים רחוק.

לתבור - tar 21 תחפש פירסומים כמה דברים הקרן החדשה הפעילה בשביל להשאיר אותם כאן שלא לדבר על לנסות להגיש תביעות נגד חיילי צה"ל ורמז לא תמצא את כל הפרטים האלה בערוץ 2,10, ידיעות או הארץ.
תוכנית בוקר לפני כמה ימים דוקטור מסויים השתיק משהי מאחד מאותם כלי תקשורת לשעבר בנימוס ואמר לה שהיא והמעסיק שלה לשעבר לא מבינים מה הם אומרים או כותבים.
לכתוב מה שכתבת אומר שהשטויות של הארץ, ידיעות, ערוצים 10 ו 2 השפיעו אליך ואתה מאמין להם וזה זכותך. אגב כאשר ערוץ 2 ו 10 סיפרו סיפורים נגד ביבי באחד הימים, המפכ"ל בערוץ 20 ביטל מספר טענות שאמרו בערוץ 10 ובערוץ 2 והכי מצחיק שערוץ 2 ו 10 לא מפסיקים לומר את אותם דברים יום אחרי יום.
יותר מועיל לצפות בתעופה בחקירה מאשר במהדורה שרוב הזמן מספרים סיפורים על ביבי והמשפחה שלו בשביל להחליף אותו בכל מחיר.
משהו חשוב נוסף שחשוב לומר זה אנשי שמאל בוחרי מפלגת המחנה הציוני שלא איבדו את דעתם למרות שהם לא אוהבים את ביבי וגם הם אומרים שהניסיון להציג את המשפחה שלו בצורה לא טובה עברה כל גבול והם נגד זה. (השמאל השפוי)

ול maorhag אני עדיין לא הולך לבחור בביבי.

אבל העמדה שלך הגנה עליו פה אז פרקתי קצת תסכול
וההנחה שלך שאני ילד קטן שנשטף לו המוח על ידי חדשות 10 ו2 ולא יודע לקרוא עובדות במקורן לא נכונה, בעיקר בגלל שאני לא צופה לא בחדשות 2, לא חדשות 10 וגם לא בחדשות 20- אין לי טלוויזיה.

ואם כבר תקשורת, אז מזמן אימצתי לעצמי נורמה- כל ידיעה שתבוא לפתוח אותה במקורה. שופט פסק משהו? אני קורא את פסק הדין. נתונים סטטיסטיים? הולך ישירות לדו"ח של הלמ"ס. אומרים שמישהו אמר משהו? אני רוצה לראות וידאו ולשמוע את *כל מה שהוא אמר כולל (ובעיקר) את הקונטקסט.
האמצעים האלה מקטינים את היכולת לבלבל לי את המוח משמעותית.
ממליץ לכולם, תעשו ככה ותראו ישועות.

ואחרי שעברנו את השלב הזה- קצת עובדות. בנימין (ביבי) נתניהו, בן בן ציון וצילה, הוא ראש ממשלת ישראל בעשור האחרון, אפשר בקלות לראות במה הוא תמך ולמה התנגד.
חלק ממעלליו בעשור הזה: שחרור מחבלים (פעמיים, בפעם השניה עבור "משא ומתן"), הקפאת בניה, תמיכה בהתנתקות (צודק, זה היה בעשור הקודם) , התנצלות לטורקיה אחרי שהם עודדו טרור כאן, הבטחות על ימין ועל שמאל (בעיקר על ימין, הבטחות אצלו זה בדר"כ ימין, המעשים זה שמאל) שלא קוימו מעולם והיד עוד רחבה.
אז אל תתפתה להקשיב לשטיפת המוח של ריקלין ושות' , הם מזמן איבדו את זה.

נערך לאחרונה ע"י maorhag בתאריך 04-04-2018 בשעה 17:30.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:10

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר