לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-07-2018, 12:28
  dbe3 dbe3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.18

אתה מתאר את המצב בשנות ה80 וה 90 היום זה שונה.
בתור בכיר בתעשייות הבטחוניות הייתי מציע לך במידה וזה מעניין אותך, להתעדכן בנושא המרתק הזה.
תוכל לגלות למשל שחברת וואויי שהזכרת אותה בנושא הסללורים עושה הרבה יותר מכך. למעשה החברה מתחרה ראש בראש בנוקייה, אריקסון וסיסקו בתחום רשתות התקשורת, כולל ובעיקר בתחום הסלולרי. החברה פרוסה יפה מאוד בדרום אמריקה, ארופה ואסיה תוך שהיא מציעה מחירי הפסד בעידוד ותמיכתה של הממשלה הסינית.
אני לא צריך להסביר לך איזה מידע אתה יכול לאסוף שכל שיחה סללורית וכל מידע עובר דרך הרשתות שלך והרבה פעמים גם מתומחר באפליקציות שלך (כך שלא רק שיש לך את המידע הגולמי אלה יש לך את המידע האישי של אותם אנשים).
ולגבי חדשנות, הם מצאו לזה פתרון מזמן , פשוט מגייסים אנשים מחברות אחרות ומארצות אחרות. למעשה וואואי כל הזמן מנסה לגייס אנשים מהתחומים שמעניניים אותה (אפילו אלי כבר שלחו הצעות שאני חייב לומר היו מפתות למדי)
לעומתך, הממשל האמרקאי כנראה לא כל כך מזלזל ביכולות הסינים והוא אסר על שימוש בציוד תקשורת של חברות סיניות (במיוחד וואווי) למרות מחאות של ענקיות התקשורת כמו AT&T ששימוש בציוד של אותה חברה היה מוזיל להם את עלות הרשת באחוזים ניכרים.

וזאת רק דוגמא אחת.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:01

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר