לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-11-2018, 15:46
  משתמש זכר אספרסו קצר אספרסו קצר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.09

ציטוט:
לרוב אלו משימות ראויות הנמצאות בקונצנזוס, שניתן להציב לגביהן מטרות ולבחון עמידה ביעדים.

היית מאמין שמדינת ישראל תשלח חלק קטן מחיילי צה"ל, אפילו יחידות שכולן יורכבו ממתנדבים כדי להילחם רחוק מהבית ושחלק גם יחזרו בארונות כדי להגן על מדינות זרות מפני טרור וגרילה? ברור לך שתפרוץ פה מהומת אלוהים. אני כבר יכול למנות שמות של עיתונאים-פרשנים בתקשורת הישראלית שידאגו לעשות דמורליזציה, אותה הם הביאו לרמה של אומנות.

אשר לרצועת עזה. השאלה היותר קשה היא איך מטהרים את רצועת עזה לחלוטין מנשק וממחבלים או במלים אחרות, איך כובשים את הרצועה. העליתי כבר הצעה לטיפול בבעיה זו. הדבר שהכי פחות מדאיג אותי זה מה עושים ביום שאחרי השלמת הכיבוש והטיהור של הרצועה כשחוזרים לשלוט שם. התשובה לשאלה הזו היא פשוטה מאוד. מקימים ברצועת עזה ממשל אזרחי שרק 1000 הנציגים הבכירים ביותר שלו הם אזרחים ישראלים ויתר עובדי הממשל והמגזר הציבורי הם פלשתינים. מי יממן את הסיפור הזה? משלם המסים העזתי. מאיפה יהיה למשלם המסים העזתי כסף כדי לממן את הממשל הישראלי והשירות הציבורי שהוא מקבל? אנחנו נעסיק אותם בתחומי הקו הירוק בענפי הבניין התעשייה והחקלאות כמו שהיה לפני אוסלו. אם אתה מתעקש, אפילו לא חייבים בשכר מינימום. לאחרונה שמעתי את פרופסור אבי שמחון מציע להעסיק עובדים זרים בישראל בפחות משכר מינימום שחייבים לשלם לאזרח ישראלי. אז תעסיק את ערביי הרצועה בשכר נמוך ואת המסים תטיל על המעסיקים הישראלים שלהם, אם אתה חושב שלא תצליח לאכוף גביית מסים מהפלשתינים ברצועה באופן ישיר. אתה רואה בממשל על 2 מליון פלשתינים בעזה אתגר. אני רואה בזה הזדמנות לחיזוק הכלכלה הישראלית. השאלה היא איך הקהילה הבין לאומית תגיב למדיניות הנצלנית הזאת. תמיד אפשר לשלם לערביי הרצועה שכר מינימום כמו בישראל ואז אתה תהיה רק "כובש" ולא "נצלן". פתרון ארוך טווח לסכסוך הישראלי ערבי אני מוצא אצל משה פייגלין. וזה כבר דיון לפורום אחר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:52

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר