לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-04-2019, 23:49
  rpi rpi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.17
אם כך מה הרבותא?

יש שלושה תחומי מחלוקת:

1 - עניני סיפוח / ערבים / התנחלויות / תוכנית ה 100
2 - חילוניים דתיים
3- שחיתות

אני רוצה לקוות שבצלאל מבין ששחיתות זה נגע רע ויש למנוע השתלטות של פשע מאורגן על הממסד הישראלי.

בעיניני דת אתה אומר שצריך לעזוב. אז אני הולך איתך. עזבנו.

בעינין 1 יש לבצלאל בעיה גדולה - אין לו אסטרטגיה. כלומר הוא היה רוצה לגרש מכאן את הערבים אבל מניסיון העבר אנחנו יודעים שזה נכשל. אפילו ירושלים, העיר שסופחה לה יחדיו, מחולקת בפועל בין האזרחים היהודים לערבים באמצעות חומה גבוהה. ההישג היחיד שבצלאל (כמשל) הצליח - זה להשאיר את המצב ללא הישג ב 10 השנים האחרונות, ובזמן הזה יש רק יותר ערבים בתוככי ארץ ישראל.

בצלאל חיכה לטראמפ הגדול מכולם שיוציא את הערמונים מן האש. אבל יש בעיה: כבר היום אפשר להבין שהתוכנית כרוכה בבניית גן עדן לערבים בארץ ישראל, מה שאומר שהם רק יחזקו את אחיזתם כאן. האפשרות השניה, של מדינה פלסטינית לא עולה על דעתו, כך שהסיכוי להפריד בין יהודים לערבים הולך ויורד, או במילים אחרות הכיבוש השקט של המדינה היהודית על ידי רוב ערבי הולך ומתממש.

אז הכי הרבה בצלאל יוכל לעזור לכמה קטינים שלכאורה יצאו מישיבה באחד האמשים ורצו להרוג ערבים, ורוצצו באבן את ראשה של פלסטינית חסרת מזל או חיילים טיפשים שמצטלמים יורים בראשם של מחבלים גוססים.

יש החוששים שבצלאל רוצה להכריח חיילים יהודים לפעול בדרכים מאוד מסוימות. אבל גם אם בצלאל יעמוד על הראש וינפנף ברגליים אני יכול להבטיח לך שהורים נורמלים ימנעו לשלוח את ילדיהם לשרת ביחידות שבהן יש סיכוי שיצולמו בנסיבות רלבנטיות לתביעות בין לאומיות. מי שדואג שילדיו יוכלו לנסוע בעולם לטייל או לעבוד פשוט ירחיק את ילדיו משם. הבעיה תהפוך פשוטה: תהפוך מבעיה של מדינת ישראל לבעיה של ה"אנשים ההם". לא צריך להתרגש.

נערך לאחרונה ע"י rpi בתאריך 23-04-2019 בשעה 00:14.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:15

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר