לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-07-2019, 01:51
  מוהנדס במיל מוהנדס במיל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.06.19

קודם כל אני שמח שאתה נהנה.

ציטוט:
אני נהנה לקרוא את משנתך, (גם אם אני לא מסכים איתה) אם כי קשה להתייחס אליה משום שאתה גולש למחוזות לא רלוונטים כמו תמחורים בדולרים של מוצר כזה או אחר, אנלוגיות קרי אפקט הפרפר/הטוראי האסטרטגי שהן פשוט ברמה של פגיעה דיסוציאציטיבית חמורה

האמת שאתה צודק משום מה כל אשכול בפורום הזה כמעט נחטף וגולש למקום אחר. ואני הרבה פעמים חוטא ולא עומד בפיתוי להגיב. כנראה שאני סובל מתסמונת סטוקהולם

ציטוט:
אני שמח שאתה מעיר את הקהל, אבל שים לב לסאב טקסט של מה שהחברים פה אומרים- רמת החיילות בצה"ל מתדרדרת. ושום צעצוע חדש או גאדג'ט אלקטרוני משוכלל לא יפתור את זה. להפך- ההתקדמות בתחום הלוחמה האלקטרונית שהיתה נחלתנו בעבר, עוד תכניס לנו טיל שיהאב 5 לתוך התחת כשה WAZE והווצאפ לא יעבדו.

אני מבין היטב את הסאב טקסט ואני מסכים איתה ברובה העניין הוא שאני חושב שיש איזושהי קונספציה אצל אנשים פה שאומרים שאם רק נגדיל את כמות האימונים הרמה של צהל תעלה וננצח תמלחמה הבאה.
ואני אומר שזה נכון חלקית כי היסטורית ניצחון צבאי הוא לא רק מיומנות החייל אלא גם עליונות טכנולוגית
נכון שהצי''ד וכל המערכות האלו יכולות להיכשל ברגע האמת אבל גם ברובה הפשוט יכול להיות מעצור ברוך או פיצוץ קנה. אם רוצים טכנולוגיה שלא תיכשל אפשר לחזור לעידן האבנים והמקלות. אבל החוכמה היא לדעת לפתור את אותם תקלות ולהמשיך לתפקד בדיוק כמו שיש מעצור בנשק אנו מתפעלים מעצור. ואם הכל כשל תמיד אפשר להילחם כפי שלחמנו במלחמות העבר וגם את זה צריך לתרגל.
אבל צריך להבין פה גם שהאויב אינו קופא על השמרים, וזה כבר לא המחבל עם הקלאץ' והRPG הפשוט אלא יש פה ארגונים עם תקציבים כמעט מדינתיים, עם גישה לטכנלוגיות מתקדמות (איראניות ואפילו רוסיות) כמו אמר''לים דור 3 קורנטים, מל''טים ועוד.. ויש לו ניסיון קרבי מה שלנו אין (לרוב חיילי צהל)פלוס הדרכה ואימונים מאיראן ורוסיה
ואם אנחנו לא נצייד את החיילים בטכנולגיה יותר מתקדמת איבדנו את היתרון שלנו עליו
(וזה שיש לנו ח''א חזק לא עוזר בכלום כי בסוף בסמטה או בתוך הבית בלבנון המזל''ט לא רואה וזה החייל מול המחבל)

אז בסוף הגישה צריכה להיות אימון טוב וטכנולוגיה טובה ואי אפשר רק אחד מהם

ואני שוב מציע לפתוח אשכול רציני של בניין הכח ביבשה במקום לנהל דיון ב1000 אשכולות שונים
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:36

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר