לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-09-2019, 01:48
  משתמש זכר navital navital אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.11
"מאות חוקרים נמצאים עכשיו בתחרות מי יביא את הראש של נתניהו''.

יממה לפני שהפך לעד מדינה בתיק 4000 אמר פילבר למשטרה: "מאות חוקרים נמצאים עכשיו בתחרות מי יביא את הראש של נתניהו''.
מנכ"ל משרד התקשורת לשעבר, שלמה פילבר, שחתם על הסכם עד מדינה בפרשת 4000 (בזק־וואלה), אמר יממה לפני החתימה כי מישהו ''סימן אותו'' כדי לפגוע בראש הממשלה בנימין נתניהו.

ב־19 בפברואר 2018, יממה לפני שפילבר חתם עם המשטרה על הסכם עד מדינה בתיק, הוא נעצר ונחקר במשטרה. החקירה ככל הנראה עסקה במעשים שבגינם החליט לחתום על ההסכם.

על פי הדיווח בעיתון "ישראל היום", במהלך החקירה נשאל פילבר על ידי אחד החוקרים: "איך כל הדברים האלה נתפסים לבן אדם אחד?". פילבר השיב: "לא בגללי". החוקר התפלא: "לא בגללך?", ופילבר ענה: "לא, לא, לא" ונסביר מה לדעתו מתרחש.

"יש 300... 500 חוקרים בישראל, שכולם נמצאים עכשיו באיזו מין תחרות, מרוץ למיליון, מי יביא את הראש של נתניהו. אז מה צריך? את אחד האנשים הקרובים אליו. אז מסמנים אותי, ומנסים לחפש אותי ולהפוך אותי...".

מהמשטרה נמסר בתגובה לתמליל החקירה שנחשף כאן: "תיק החקירה טופל במלוא האחריות והרצינות הנדרשת על ידי צוות חוקרים מיומן ומקצועי בליווי הגורמים הרלוונטיים בפרקליטות ובמשרד המשפטים".

עוד נמסר מהמשטרה בתגובה כי "הניסיון להטיל דופי בצוותי החקירה שפעלו ביושרה ובמקצועיות, לא ירפו את ידיה של משטרת ישראל להמשיך בתפקידה וזאת מתוך מטרה להגיע לחקר האמת ביושר ובהגינות הראויים. כפי שציינו בעבר, אין בכוונתנו להתייחס לחקירות שהסתיימו וכלל החומר הועבר לעיון והחלטת הפרקליטות".
ערוץ 7
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:09

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר