לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-03-2012, 13:36
  2c זקן 2c זקן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.11.07

מי שזוכר את ימי הממשל הצבאי בשטחים זוכר גם כי לא תמיד הייתה מופנית לשרות במסגרת זו העילית שבקצונה הצה"לית. בתקופה עגומה זו - נתקבל בעיני הרושם כי את עודפי הממשל הצבאי היפנה צה"ל ליק"ל. אני מניח כי אני עושה עוול לקצינים בודדים - רבים מחונכי היק"ל אותם פגשתי אז, היו לא מקצועיים. החפיפניקיות, הסטנדרטים המקומיים, העדר המקצועיות, חוסר האחריות לחייהם ולחיי החי"רניקים השומרים עליהם זעקו לשמיים. אך חמור מכך - גם הנורמות המוסריות בהם נתקלנו בשטח היו ירודות.

לצערי בעניין החומר האנושי לא היה שינויי גדול גם בהמשך...

קו זה שהיה אקורד הפתיחה של יק"ל כמלכת השטח היה גם אקורד הסיום של שרותנו הסדיר.
לא הייתי טורח להזכיר בגועל ימים אלו - אלמלא כחצי שנה לאחר שחרורנו קפאתי במקומי מששמעתי על שני חילי צה"ל שנחטפו בידי החיזבאללה באותו האופן מפניו התרענו. חיי החטופים שהיו צעירים מאיתנו רק בשנתיים-שלוש, קפאו לנצח בשל זחיחות פושעת.

אתה מתכוון ל"עיקול החטופים" בבית יהון? כל פעם שעברנו שם הרגשתי תחושה מאוד מוזרה, בזמנו(1987) היינו מבצעים את מה שנקרא "ירי מונע" תוך כדי מעבר שם... המראה הסוריאליסטי של עיירת רפאים כולל מכוניות בחניה והכל מחורר מירי בלתי נגמר של שנים על שנים גורם להרגשה מאוד מוזרה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:54

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר