לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-02-2020, 03:25
  rpi rpi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.17
הבהרות של בנימין נתניהו על תוכנית המאה: מדינה פלסטינית ריבונית שבירתה במזרח ירושלים

הלחץ משפיע, וביבי נאלץ להבהיר ביומון "ישראל היום" את משמעות עיסקת המאה. בין השיטין אפשר לקרוא בברור שכוונתו קביעת הגבולות של מדינת ישראל יחד עם הקמת מדינה פלסטינית ריבונית שבירתה במזרח ירושלים. לי זו אינה הפתעה, אני מודע לכך שזה החלום של ביבי משכבר הימים.

המאמר הזה הוא מאמר בחירות, ואני סקרן להבין למי המאמר מיועד. הנה מספר צטוטים שיכולים להבהיר את התמונה:
ציטוט:
הבחירה שנעשה בשבועות הקרובים תגדיר את האומה שלנו לנצח.

ציטוט:
לאחר שלוש שנים שבהן פעלתי בצמידות עם הנשיא טראמפ וצוותו - יש לנו סוף־סוף הזדמנות לחזק את ביטחוננו, לקבוע את גבולנו ולהבטיח את עתידנו.

צר לי עליך אחי יהונתן. אני מסכים שיש כאן הזדמנות לקבוע את גבולנו ולהבטיח את עתידנו, ומבין את רצונך להבחר, אבל תסכים איתי שהמשפט הבא אין בו ממש:
ציטוט:
הבחירות האלו יקבעו אם ישראל תממש הזדמנות היסטורית או תחמיץ אותה. אני אממש את תוכנית המאה. יריבינו הפוליטיים יביאו את "פספוס המאה". למען מימוש ההזדמנות ההיסטורית, למען ארץ ישראל, אסור לנו להחמיץ את הרגע הזה.

אני מציע להפנים שיש כאן שותפים. לך לגנץ, דבר איתו. אני משוכנע שבסופו של יום תמצאו שפה משותפת. סדרו את המסרים הנכונים לציבור, והשאר כבר יבוא מאליו.
================================================== =

נערך לאחרונה ע"י rpi בתאריך 14-02-2020 בשעה 03:47.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:51

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר