לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-03-2020, 22:38
  rpi rpi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.17
גמישות והתאמה מהירה למצבים משתנים

אסור להילחם את מלחמות האתמול. יש אלו שאמורים לתכנן מהלכי חירום התאמות ושינויים מהירים.

בהינתן שהקורונה מחלה קלה יחסית, אפשר להתייחס אליה כאל צלצול השעון המעורר. חובה ללמוד מזה. לפי מה שאני שומע, אין לי בטחון שהשיעור נלמד.
צריך לפתח "כלכלת קורונה" ומחשבה שמשנה את התפיסות העסקיות הישנות. אני יכול לתת דוגמאות רבות, אבל זה לא רציני. בטוח שיש רבים במערכת שיכולים להעלות רעיונות, לשים מהנדסים וכלכלנים שיתחילו לבדוק את הנתונים להציג חלופות ולבדוק תפיסות.

אני לא מזלזל באיומים בטחוניים, אבל זה מטופש להתעלם מאיומים יותר חמורים ולהשקיע בבטחון את כל המשאבים. אני רואה בזה כשל מערכתי חמור.

ועזוב אותך מהבידוד. זה פתרון של מומחי בריאות הציבור שבהעדר תפיסה מערכתית בחרו במוצא המובן מאליו. גם החיפוש אחר חיסון. וזה מוזר לי כי תקיפת הקורונה לא התחילה אתמול.

שיתחילו לבנות את כלכלת הקורונה. זה אפילו הזדמנות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:08

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר