לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-05-2020, 11:21
  michaelm michaelm אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.17

בהחלט אני מכוון לכך שיתעוררו תהיות לגבי פיקוד העורף!

לדעתי זה לא אמור להיות חלק מצה"ל אלא מגוף אחר, למשל מג"ב, שיהיה תחת אחריות משרד בטחון פנים .
לדעתי צה"ל צריך להתרכז רק בפעילות התקפית ולהוריד מחלוקת הקשב שלו את הנושאים העורפיים שינוהלו על ידי גוף אחר.
אין שום הבדל בתוצאה של הפעילות הסופית של המערך חילוץ בחירום שכן הכשירויות יישארו לפי הצעתי כפי שהן, רק במסגרת פלוגות מג"ב.
אני חולק עליך שמג"ב לא ירצו לקחת אחריות על זה שכן מהלך כזה יגביר את החשיבות שלו + כמובן עוד כח אדם ותקציבים שיהיו שלו.

זה לא במקרה שמחוזות פיקוד עורף חופפים במידה רבה למערך המשטרה...למה שלא נבטל את כל המערכת הבזבזנית הזו במשאבים, ופשוט ניצור שכבת פיקוד וסמכויות אחידה כאשר ממנים קצין שיהיה אחראי לחילוץ/התמודדות עם נפילות ומתארי הרס וניצור הכשרה לקציני משטרה/מג"ב בפיקוד על זה.
בנוסף כמובן כל הפלוגות סיוע של הגדודים השונים ( פלוגות סיוע מנהלתי/מפקדה) של הסדירים והמילואים יתבטלו וניצור מערך סיוע גזרתי /לפי מחוזות שיתן מענה בצורה הרבה יותר טובה וחסכונית.

אני בטח לא מבין איך צה"ל בונה ומפעיל את כוחו, שכן הוא עושה זאת בצורה שערורייתית.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:14

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר