לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-12-2023, 09:42
  משתמש זכר channb channb אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.03
מפקד הצבא ידע להדיח מח"ט מיד אחרי חדירת החוליה המצרית שהרגה שלש חיילים

https://www.mako.co.il/news-israel/...a91dbc81026.htm

מח"ט שאחד מפקודיו טעה - הדחה מיידית.
חייל שקרא שמע ישראל - הדחה מיידית.

מתברר שלגבי עצמו וחבר מרעיו בפיקוד הבכיר הוא הרבה יותר סלחני!

• ראש אמ"ן המדומיין עדין בתפקידו
  • כנ"ל אלוף הפיקוד!
  • טייסי הסושי "המתנדבים" שמסרבים לסייע לכוחות הקרקע (כבסו את זה איך שתרצו) עדיין בתפקיד.
  • הרמטכ"ל, ראש אמ"ן וראש השב"כ שהחליטו על דעת עצמם להדיר את הדרג המדיני ממידע ומקבלת החלטות וקיבלו על דעת עצמם את ההחלטה האומללה בתולדותיה של מדינת ישראל ב06/10/2023 עדיין ממשיכים בתפקידם.
אני מפקד הצבא, אני אחראי לקוד האתי שלו, אני אעמיד חיילים לדין. (מפקד הצבא לבן גביר בישיבת הממשלה)

לא הייתי מעלה זאת בתקופה זאת אם לא הייתי משוכנע שעם הפיקוד הצבאי הנוכחי לא ניתן להכריע את המערכה. ההלם הראשוני החזיק חודשיים וכעת הם חוזרים לסורם - שוב התקשורת מולעטת במנטרות המוכרות.

עיסקה! טכנולוגיה! אופק מדיני! חוסר יכולת הכרעה! "בלתי מעורבים"! קשה להגיע לראשי החמאס, החטופים קודמים לכל וכו'. ניצחון בנקודות - "שליטה מבצעית" פרמיטר ביטחוני והשקעה של עוד 20 מיליארד ש"ח + כמה אמירות זחוחות של ראש אמ"ן השקרן וקיבלנו "ביטחון" ל-20 השנה הקרובות.

אינני מזלזל בקושי והלחצים - אישית לא יכולתי לעמוד בכך (אכן אין זה תפקידי) - אך יש מי שהוכיחו שיש להם את היכולת ואותם (שנוטרלו בשל השקפת עולמם) הייתי רוצה לראותo בראש המערכת!

שליטה בציר פילדלפי חיונית ביותר (כך אמר נתניהו אתמול): מערכת הביטחון מסרבת לשמוע על כך. ולא עושה דבר בנידון. (הסכם השלום ?! אפשר לייצר ציר ברוחב ק"מ מאה מטר משם) נתניהו מצהיר בכיוון - כולנו ידועים כמה שוות ההצהרות שלו - ע"ע הסיוע ההומניטרי!

נערך לאחרונה ע"י channb בתאריך 31-12-2023 בשעה 10:08.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:24

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר