לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-05-2005, 12:13
  DefendeRoE DefendeRoE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
שלח הודעה דרך ICQ אל DefendeRoE
המממ אתה חושב אתה גרוע...

קבל את זה אני שלשום עברתי טסט אבל אצלי זה כבר היה 7 (!!!! מספר מזל שלי אולי בגלל זה עברתי חח) אז התחלנו עם סיפורי טסטים טוב אז לי יש הרבה

אז ככה בטסט הראשון הייתי שיא הלחוץ ועל ההתחלה נכבה לי האוטו אבל בפעם ההיא היה לי אחלה טסטר בנאדם טוב, עשה אל תדאג לא קרה כלום תתניע את האוטו ונמשיך, משם המשכתי למגרש (משרד רישוי בחולון..) שהלך לי ממש פצצה הכל הצלחתי פרפקט שם, אחר כך יצאנו החוצה הכל הלך לי מאוד נחמד אפילו שהייתי שיא הלחוץ ולא זכרתי תמיד מראות וכאלה אבל אז באיזה פניה חדה לרחוב חד סיטרי לא ראיתי שיש מדרכה בולטת, וקצת עליתי עלייה והטסטר עשה כזה אחחחחססס ודחף לי את ההגה, ואז הייתי מבואס כי ידעתי שנכשלתי אז נהגתי מסריח וקיבלתי ברקס באיזה צומת בלי שדה ראייה ואחר כך התחלפתי עם השני שצחק עליי שנכשלתי אבל הטמבל הזה בכלל ניסה להכנס לאיילון שהטסטר אמר לו לפנות שמאלה בערך 5 פעמים...

אחר כך טסט שני הכל הלך פ33ה והטסט היה ממש טוב והכל אבל מה נפלתי על הטסטר הכי כלב במשרד הרישוי שפשוט הכשיל אותי על זה שנסעתי במרכז של רחוב חד סיטרי במקום בשמאל (חפיף שהיו מכוניות חונות..) אז פה סתם הכשיל אותי המנייאק

בטסט השלישי שלי גם הכל הלך מאוד חלק ונחמד ואז הגעתי לצומת היה לי ירוק נכנסתי לצומת וראיתי שמי שנוסע לכיוון שאני נוסע בו צריך לתת לי זכות קדימה אז אמרתי לעצמי וואלה סבבה אפשר להמשיך ליסוע עוברים את הטסט ופתאום משום מקום בא איזה גנן ערבי כזה עם עגלה מאחורה והתפרץ לי לנתיב אני כדי למנוע תאונה ניסיתי לעבור לנתיב השני אבל משום מה הטסטר החליט שהדבר הנכון לעשות הוא לעצור ולהכשיל אותי

טסט רביעי אוי זה סיפור נחמד קיבלתי את הטסטרית הכי כלבה שיש יהודית אין אחד או אחת ששמעתי שעברו אצלה, יש לה חוקי נהיגה משל עצמה, אנחנו נסענו לנו בכיף ובניחותא היא הכשילה את זאת שהייתה לפני נתנה לה ברקס איך שהיא יצאה מהמגרש... הגענו לאזור והתחלפנו עליתי לנסיעה התחלתי לסוע היה מאוד נחמד בהתחלה היא טרחה להעיר לזאת שהייתה איתי לסגור פלאפון ועשתה רושם של הנה תראה אני בוחנת סבבה, ואז ביציאה מאזור יש מין צומת כזאת לתוך כביש בינעירוני הכביש של מקווה מי שמכיר והיה לי שם מין נתיב האצה כזה אז אני שקראתי את הספר של אור ירוק לפני זה ידעתי שאני צריך להאיץ בנתיב ולהשתלב בתנועה וזה מה שעשיתי פתאום היא ביקשה ממני לעצור את האוטו אז עצרתי היא שואלת אותי: תסלח לי איפה אתה נמצא? עניתי לה: "אממ באוטו על הכביש" והיא שאלה איפה בבדיוק על הכביש? ואני אמרתי "בנתיב האצה לפני כניסה לכביש בינעירוני" והיא אמרה "לא נכון את נמצא בנתיב תחבורה ציבורית!" ואני אמרתי לה סליחה אבל את טועה הנתיב תחבורה ציבורית הוא פה [מצביע לימין האוטו] ואני נוסע פה [מצביע ישר] היא צעקה "אתה בנתיב תחבורה ציבורית ואסור לך להיות פה!" אני אמרתי טוב אם את אומרת ואז המשכנו בנסיעה והעמלק החליטה להתנקם בי יש לנו עוד לפחות 8 קילומטר לפנינו היא אומרת לי לקחת שמאלה כי אנחנו הולכים לפנות בפנייה הבאה אבל מתי שהיא אמרה את זה בזמן שכל העומס תנועה הגיע הייתי יכול להמשיך קדימה בסבבה בלי לחץ בלי כלום אבל היא רוצה אני אקח שמאלה מתי שיש תנועה אז חיכיתי קצת שהלחץ יחלוף והיא מעירה לי "למה אתה מחכה? קח שמאל" ואני אומר לה בסדר אבל יש תנועה היא עושה "אז תסמן" אני אומר האיתות עובד כבר" היא עושה "אז תיכנס כבר" ואני אומר "אבל יש תנועה" ואז ניסיתי להכנס אבל לא נתנו לי והיא חטפה לי את ההגה ואמרה שאין לי שליטה ברכב במעבר נתיבים חפיף גם שהיא העירה לי אחר כך שעצרתי בתמרור תן זכות קדימה כי היו מכוניות בכביש חחח חוקים משלה כבר אמרתי?

טסט חמישי אני כבר מבואס רצח מכל הטסטים האלה כואב לכיס אני יושב מחכה לטסטר פתאום הפתעה מי נכנסה לאוטו? נכון מאוד יהודית היקרה שלנו מהטסט הקודם, שוב פעם הייתה לפני בחורה שנהגה סבבה ביותר ולא עשתה שום טעות אבל היא הכשילה אותה בגלל שהיא החנתה עקום ובלטה קצת לכביש אז היא שפשפה את המדרכה מתי שהטסטרית ביקשה ליישר את הרכב (מה זה היה כל כך חשוב לה??) בכל אופן התחלפנו אני עולה היא מסתכלת עליי אומרת אתה מוכר לי ואז בדקה בדפים ואמרה אהה כן עשית איתי טסט פעם וחייכה חושבת עוד אחד הלך לך, התחלנו לנסוע וזה והיא חיפשה וחיפשה על מה להעיר לי ופתאום ראתה שלא הזזתי ראש ואמרה שלא הסתכלתי במראה למרות שכן הסתכלתי ואמרתי לה גם איזה מכונית יש אחרינו (היית רנו כחולה) ואז היא אמרה טוב בסדר ואחר כך היה קטע היא אמרה לי לפנות שמאלה וזה היה מין מפרץ כזה באי תנועה אז שפניתי היא עושה לי למה אני לא מסתכל במראת צד לפני שאני מסיט הגה? אז שאלתי אותה על מה בדיוק להסתכל על העציצים שבאי תנועה? ראיתי כבר שאין מכוניות מאחורי שהפעלתי איתות! אז המשכנו בנסיעה ופתאום באמצע הדרך היא החליטה שהיא חייבת סיבה להכשיל אותי ונגעה לי בהגה לא הסיטה לא שמרה על יציבות סתם שמה יד כדי שתוכל לרשום שהייתה לי הפקעת שליטה שאלתי למה היא נגעה בהגה אמרה לי שעוד פעם לא הסתכלתי במראת צד והייתה יכולה להיות תאונה...

טסט שישי קיבלתי טסטר וכל הטסט הלך חלק ביותר השליטה שלי ברכב מעולה כבר והכל מצויין אבל מה הפעם שתי דקות לפני סוף הטסט שלי הייתה משאית זבל בנתיב של הרכבים שנוסעים נגדי ופתאום משום מקום איזה מאזדה כחולה יצאה לעקיפה בלתי חוקית ונכנסה לנתיב שלי הטסטר דפק לי ברקס ששל החיים עוד שניה הייתי נמרח על ההגה וזהו זה מה הכשיל אותי כל הטופס נקי רק איקס אחד של הפקעת שליטה, זאת שהייתה אחרי מה עשתה שם אלוהים ישמור לא התחילה טסט קיבלה ברקס שהפך את כל האוטו כל שתי דקות אחר כך חטפה עוד ברקס התפלאתי שהטסטר לא החליט להתחלף איתה ולנהוג בעצמו...

וטסט אחרון שלי הלך פשוט תותח קיבלתי טסטר בנאדם טוב בא אמר בוקר טוב איחל בהצלחה אפילו הסביר לזאת שהייתה לפני קצת על המסלול שהוא מתכנן לקחת אותה טסט ראשון שלה היה.. אבל היא לגמרי מופרעת עם קריזות נכנסה למגרש בלי איתותים בזינוק בעלייה גלשה כמעט לקצה של הרמפה ומתי שהתחיל ליסוע שכחה לעצור שם... במגרש היא קיבלה ברקס, ואחר כך עוד לא יצאנו ממשרד הרישוי הוא דחף לה את ההגה, השתוללה שם משהו פחד.

טוב העיקר עברתי סוף סוף עם כל המזל הנאחס שהיה לי מה שאפשר ללמוד זה לא לוותר נכון יש טסטרים חראות וזה המון עניין של מזל אבל בסופו של דבר כולם עוברים =)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:34

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר