לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-05-2005, 19:22
  tripleR tripleR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.02.05
פרסום ראשון: עידן מימון בדרך לרומניה

קפטן הפועל ראשון לציון ונבחרת ישראל בכדוריד, קיבל הצעה לחתום על חוזה לשנתיים במדי קונסטנצה, סגנית אלופת רומניה ומחזיקת הגביע. מימון: "אמסור את תשובתי לרומנים אחרי שאפגש עם ראשון"

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
עידן מימון, קפטן נבחרת ישראל והפועל ראשון לציון, קיבל הצעה לחוזה לשנתיים בקונסטנצה, סגנית אלופת רומניה ומחזיקת הגביע. הרומנים הזמינו את הישראלי לבקר במועדון כבר בימים הקרובים להתרשמות ולחתימה על החוזה.

ההצעה הראשונית שקיבל מימון עומדת על 50 אלף יורו (נטו) לעונה, פלוס רכב צמוד, דיור וכיסוי הוצאות המחיה של מימון ומשפחתו. בנוסף לכך הובטחו למימון מענקים נכבדים על זכייה בתארים ועלייה לשלבים הגבוהים בגביע אירופה. בשנתיים האחרונות הגיעה קונסטנצה לחצי גמר גביע אירופה למחזיקות גביע.

מימון, שכבר שיחק שנתיים בליגה השנייה בגרמניה, אישר את הדברים ל"חדשות הספורט: "אני לא רוצה להיכנס לפרטים, בימים הקרובים אני מתכוון להיפגש עם אנשי הפועל ראשון, להבין מהם מה התוכניות שלהם לגבי, ורק אז אמסור את תשובתי לרומנים. בכל מקרה, ההצעה מחמיאה לי מאד".

עמי שדה, יו"ר הפועל ראשל"צ, אמר בתגובה: "אם אכן מציעים לעידן 50 אלף יורו לעונה ובנוסף את כל הפרטים האחרים, אני לא אעצור בעדו ואני אאחל לו בהצלחה. זה לא יהיה הוגן למנוע ממנו כאלו כספים. עידן בשבילנו הוא כמו בן ואנחנו רוצים בהצלחתו".
הכתבה נלקחה מ http://www.sport5.co.il/Articles/Ar...ArticleID=20398
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:42

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר