לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-05-2005, 17:25
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
דבר ראשון להירגע

שתה כוס מים ותנשום עמוק
הפחד שלך מובן, אתה מפחד להיתקע ולצאת אידיוט בגלל שאין לך מה לומר. אז דבר ראשון, אתה לא היחיד שזה קורה לו. לכל אחד בחיים שלו כבר קרה שפתאום המוח שלו הפך למדבר שהסהרה נראה פורח ומלא שמחה וחיים לידו. גם אני הייתי מוכן להישבע ששמעתי את הרוחות מעיפות את החול מהדיונות בראש שלי כשדיברתי עם בחורה אחת פעם.
עכשיו, אם תחשוב על זה בהיגיון, בעצם אין לך ממה לפחד. ולמה? כי רואים שהבחורה מחבבת אותך ומנסה לעזור לך ולשפר לך את ההרגשה כל פעם, ככה שגם אם נגיד פתאום תתקע ולא יהיה לך מה לומר, או שתפלוט את השטות הכי מטומטמת שיש, היא עדיין לא תיעלב/לא תדבר איתך/תיפגע/תוריד לך בעיטה במפשעה..
דבר שני, אתה צריך לזרום. כל הפחד הזה מוביל לעוד יותר פחד ואז אתה נתקע במעגל אינסופי שאי אפשר לצאת ממנו (היה על זה פרק בזיווגים אפילו, בהקשר של בעיות זיקפה אבל טוב אני קצת גולש עכשיו..)
דבר איתה (פנים מול פנים הכוונה) ברגוע בקלילות, תהיה עצמך ותזרום עם השיחה.
לגבי מה שהיא עושה, הולכת לים עם חברים, פונה לחבר שלך ולא אליך וכאלה, עזוב שטויות, אתה לוקח את זה קשה רק בגלל שלא הולך לך כמו שאתה רוצה איתה, ומנפח את הדברים ליותר גרועים ממה שהם באמת.
הראש היה על השולחן? אולי היא חשבה שאתה ישן ולא רצתה להפריע, ואולי היא הבינה שאתה קצת בדיכי ולא היה לה כוח אליך, אז מה, מותר לה גם היא רק בנאדם.
בקשר לזה שאתה לא יודע מה לעשות? אמרתי את זה מיליון פעם (ואפילו כתבתי את המשפט הזה על הקיר שלי ) "מי שלא מעיז - לא מתיז!!" אתה תאכל סרטים בכמויות אם לא תעשה משו בקשר אליה, הכי טוב זה לומר לה פנים מול פנים, לא באייסי או אפילו לא בטלפון, מה אתה מרגיש כלפיה.
ולמה? כי דבר ראשון תיפול לך וואחד אבן מהלב בגלל שסיפרת לה, ודבר שני כל המצב הזה שאתה כל כך קרוב אליה ואתה מדבר איתה מלאן, אבל מצד שני כל כך רחוק כי היית רוצה קשר יותר חזק, רק גורם לך להרגיש רע...
לסיכום, לך דבר איתה ו"תהיה גבר, תשפיל את עצמך!!" ותזכור שבתכלס הכל עובר, אז אם חס וחלילה היא לא רוצה - לא קרה כלום!! שום דבר, יש עוד מיליון ואחת בחורות בים שרק מחכות לך..
בהצלחה!!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:29

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר